Trakuose vykusį draugišką mačą sėkmingiau pradėjo ukrainiečiai, spurtavę 10:2 (6 min.). Šiauliečiai išsijudino tik po pertraukos, bet kovoti dėl pergalės kliudė susižaidimo stoka ir klaidos.
Pagrindinis „Šiaulių“ vidurio puolėjas Papa Dia sugriebė 10 kamuolių, bet pataikė vos 1 iš 10 dvitaškių. Šiauliečiams padėti negalėjo per treniruotę nesunkiai susižeidę Chrisas Stephensonas ir Eiridas Žukauskas.
„Draugiški mačai skirti tam, kad pamatytume silpnąsias puses ir klaidas. Jų šiandien buvo labai daug, – sakė “Šiaulių„ treneris Gediminas Petrauskas. – Reikės daug ir sunkiai dirbti, kad gerėtų tarpusavio supratimas“.
„Šiaulių“ gretose rezultatyviausi buvo Lewisas Jacksonas ir Vitalijus Liutyčius (po 14 taškų), Aurimas Kieža (9), Vytas Šulskis (6).
