Antanas Sireika
Aliaus Koroliovo nuotr. / Antanas Sireika
Šaltinis: Tritaskis.lt
0

„Šiaulių“ ekipa nesėkmingai pradėjo Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalį. Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 76:84 (21:26, 16:22, 18:18, 21:18) turėjo pripažinti Liubercų „Triumph“ pranašumą.

Trečiojo kėlinio viduryje tritaškį įsmeigęs Darius Gvezdauskas buvo sumažinęs savo komandos deficitą iki dviejų taškų (53:55).

Vis tik tada per likusias penkias ketvirčio minutes šiauliečiai sukrapštė vos du taškus, o tuo pasinaudojusi „Triumph“ ekipa atitrūko į priekį (55:66) ir paskutiniame ketvirtyje svečiai intrigos neatkūrė.

Mačo dėl asmeninių pražangų nebaigė trys „Šiaulių“ priekinės linijos krepšininkai – Valdas Vasylius, Julius Jucikas ir Vytautas Šarakauskas.

Ketvirtfinalyje žaidžiama iki dviejų pergalių ir likusios rungtynės vyks Šiauliuose.

„Šiauliai“: Edvinas Ruzgas 22 (4/6 trit.), Valdas Vasylius 14 (13 atk. kam., 5 praž.), Rashaunas Broadusas 11 (3/5 trit.), Vitalijus Liutyčas 8, Darius Gvezdauskas 5.

„Triumph“: Sergejus Karasevas 22 (3/5 trit.), Davonas Jeffersonas 21 (12 atk. kam.), Kyle'as Landry 10 (7 atk. kam.), Trevonas McKee 9 (5 rez. perd.).