2011 12 01

„Šiauliai“ palaužė Valdemaro Chomičiaus auklėtinius ir išlieka idealūs BBL lygoje

„Šiaulių“ krepšininkai išlieka idealūs Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione. Antano Sireikos auklėtiniai ketvirtadienį namuose 101:94 (26:25, 30:21, 17:22, 28:26) palaužė Valdemaro Chomičiaus treniruojamą Liubercų „Triumf“ ekipą.
A.Sireika ir R.Broadusas. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Šiauliams“ tai buvo septintas laimėtas mačas BBL Elito divizione iš tiek pat galimų. Tuo tarpu „Triumf“ pralaimėjo antrą kartą per šešias dvikovas.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Šiauliai“ spurtavo ir susigrąžino dviženklę pranašumą (80:70). Nepaisant visų „Triumf“ pastangų priartėti, šeimininkai persvaros neišbarstė.

Verta pažymėti, jog svečiai šiame mače užsidirbo net tris technines pražangas: vieną žaidėjas TyWainas McKee, o dvi – V.Chomičiaus asistentas, kuriam dėl to mačas baigėsi anksčiau laiko.

„Šiauliai“: R.Broadusas 24 (8 rez. perd.), D.Bowlesas 19, V.Vasylius ir D.Gvezdauskas – po 13, A.Šikšnius 12, M.Žukauskas 10.

„Triumf“: J.Jeffersonas 22, K.Landry 19, V.Zvarykinas 14, D.Kulaginas 13.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius