2010 03 24

„Šiauliams“ – skaudus estų antausis

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Šiaulių „Šiaulių“ ekipa savoje aikštelėje 61:84 (14:21, 14:13, 10:16, 23:34) nusileido Tartu „Rock“ krepšininkams ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1.
„Šiaulių“ krepšininkai turėjo pripažinti „Zadar“ pranašumą
M.Kuzminskas žaidė rezultatyviausiai, bet „iž žaidimo“ pataikė vos 3 metimus iš 15-os / Mindaugo Kašalyno nuotr.

Estai pirmavo nuo pat susitikimo pradžios, o antrajame kėlinuke jiems pavyko įgyti jau dviženklį pranašumą. Tiesa, šiauliečiai sėkmingiau užbaigė pirmąją mačo dalį ir sužaidus dvidešimt minučių turėjo tik 6 taškų deficitą – 28:34.

Po ilgosios pertraukos „Rock“ krepšininkai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtajame ketvirtyje Estijos vicečempionai susikrovė jau 20 taškų persvrą (63:42), kurios šeimininkams likviduoti nepavyko.

Pralaimėjusiems Mindaugas Kuzminskas (3/10 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai) pelnė 13 taškų, Derrickas Low (4/12 metimai „iš žaidimo“) bei Raitis Grafas įmetė po 12, Deivydas Gailius pridėjo 7 taškus.

Nugalėtojams Scottas Morrisonas (14 atk. kam.), Silveris Leppikas, Janaras Taltas bei Toddas Abernethy surinko po 14 taškų.