Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šiaulių“ krepšininkai – grupės autsaideriai

Antano Sireikos vadovaujami „Šiauliai“ neišvengia duobių
15min.lt/Irmanto Gelūno nuotr. / Susimąstęs Antanas Sireika
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pralaimėjimu namuose 76:97 (16:22, 18:21, 21:32, 21:22) Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) klubui 2010–2011 metų sezono Europos taurės turnyrą pradėję Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai tapo keturių ekipų C grupės autsaideriais.

Antrą vietą grupėje užima Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) ekipa su Michailu Anisimovu, kuri antradienį svečiuose 62:58 (20:11, 10:11, 13:19, 19:17) privertė pasiduoti Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) krepšininkus. M.Anisimovas nugalėtojams pelnė 5 taškus, gynyboje atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, po triskart suklydo bei prasižengė. Per daugiau nei 19 minučių (19:19) jis pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei 1 baudų metimą iš 2. Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Billy Keys (20 tšk.), Zachas Morley'is (11 tšk.) ir Lamayne'as Wilsonas (10 tšk.), aikštelės šeimininkų – Sitapha Savane'as (13 tšk.) bei Taureanas Greenas (11 tšk.).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Podgoricos „Budučnost“                  1 0 97:76
2. Kijevo „Budivelnik“                            1 0 62:58
3. Las Palmaso „Gran Canaria 2014“  0 1 58:62
4. Šiaulių „Šiauliai“                                0 1 76:97

Kitų antradienį vykusių pirmųjų Europos taurės vyrų krepšinio turnyro rungtynių grupėse rezultatai

A grupė
Oldenburgo „EWE Baskets“ – Kazanės „Unics“                 72:89
Mindaugas Lukauskis 10 tšk.
„Banvit BK“ – Le Mano „Sathe Basket“                                78:70
B grupė
Stambulo „Bešiktaš“ – Vršaco „Hemofarm“                         91:94
Vilerbano „Asvel“ – „BG Goettingen“                                     80:88
D grupė
Salonikų „Aris“ – Mariupolio „Azovmaš“                                 88:75
Zagrebo „Cedevita“ – Galilio „Hapoel“                                    83:92
E grupė
Groningeno „GasTerra Flames“ – Stambulo „Galatasaray“ 65:66
Kantu „Bennet“ – Atėnų „Panellinios“                                    72:57
Arminas Urbutis 3
F grupė
Madrido „Asefa Estudiantes“ – Salonikų PAOK                   88:77
Trevizo „Benetton“ – Roano „Chorale“                                 67:61 
Donatas Motiejūnas 11
G grupė
Jeruzalės „Hapoel“ – Rygos VEF                                         91:78
Nymburko ČEZ – Sevilijos „Cajasol“                                    77:93
Mindaugas Katelynas    11 tšk.
H grupė
Samaros „Krasnyje krylja“ – Kazertos „Pepsi“                    78:85
Vloclaveko „Anwil“ – Berlyno „Alba“                                     74:86

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Temos BC Šiauliai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek