Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis prie „Lokomotiv“ pergalės prisidėjo 38 taškais

Mantas Kalnietis
Lokobasket.com nuotr. / Mantas Kalnietis
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Įspūdingai VTB Jungtinės lygos rungtynėse pasirodė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandos lietuviai Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis.

Sekmadienį Krasnodaro klubas savo aikštėje 89:74 lengvai įveikė autsaiderę Minsko „Tsmoki Minsk“ ekipą.

S.Jasaitis per 37 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 1/4 trit., 9/14 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius (4 – puolime), blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

M.Kalnietis per 22 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 6/10 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir sykį suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nickas Calathesas, kurio sąskaitoje – 22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai. 15 taškų pridėjo Jamesas Baronas. Aleksandras Maričius įmetė 13 taškų ir po krepšiais sugriebė 12 kamuolių.

Pralaimėjusiems Aleksandras Kudriavcevas (8/9 dvit., 0/4 trit.) pelnė 20, JaJuanas Smithas – 17, Pavelas Uljanka – 12 taškų.

B grupėje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“.