Simo Jasaičio pasirodymas – 5 tritaškiai ir 17 taškų

Simas Jasaitis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Simas Jasaitis
Šaltinis: Tritaskis.lt
0

Pergalingai Turkijos krepšinio čempionatą pradėjo Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (1/0), kuri savų žiūrovų akivaizdoje 94:85 (31:24, 19:20, 23:18, 21:23) įveikė Antalijos „Belediyesi“ (0/1) dvyliktuką.

Starto penkete rungtynes pradėjęs krepšininkas iš Lietuvos per 34 minutes įmetė 17 taškų (1/2 dvit., 5/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir blokavo 2 metimus.

Tuo tarpu jo komandos draugas bei Jutos „Jazz“ ekipos aukštaūgis Mehmetas Okuras per 31 minutę surinko 12 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo vieną metimą.

„Turk Telekom“: Dariusas Washingtonas 23 (8 atk.kam.), Ali Karadenizas 21, Simas Jasaitis 17, Mehmetas Okuras 12.

„Belediyesi“: Anthony Fisheris 19, Melihas Mahmutoglu 17, Rasimas Basakas 12.