2014 10 21

„Sirenos“ sutriuškino „Jaunuosius talentus“ ir iškovojo pirmąją pergalę LMKL

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (1/2) Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo pirmąją pergalę. Savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 92:62 (26:15, 21:23, 24:15, 21:9) „Sirenos“ sutriuškino „Jaunųjų talentų“ (0/3) komandą iš sostinės.
Akvilė Baronėnaitė prie pergalės pridėjo 14 taškų
Akvilė Baronėnaitė prie pergalės pridėjo 14 taškų / „Hoptrans-Sirenos“ klubo nuotr.

Pirmąjį ketvirtį „Hoptrans-Sirenos“ iškart išsiveržė į priekį 10:4, tačiau sėkmingas atakas surengusios varžovės kaunietėms toli pabėgti neleido ir priartėjo 12:15. Kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidusios Erika Liutkutė, Gintarė Jasiunskaitė ir Rasa Knyzaitė leido „Sirenoms“ išlaikyti persvarą ir pirmą kėlinį baigti turint 11 taškų pranašumą – 26:15.

Antrajame ketvirtyje 6 taškus pelniusi „Jaunųjų talentų“ puolėja Agnė Bobinaitė leido savo komandai kiek priartėti prie „Hoptrans-Sirenų“ – 27:33. Antrojo ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė kaunietės, o po 5 iš eilės Akvilės Baronėnaitės taškų „Hoptrans-Sirenos“ prieš ilgąją pertrauką susikrovė 9 taškų pranašumą – 47:38.

Po didžiosios pertraukos žaidimą dar labiau kontroliuoti pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios po taiklių A.Baronėnaitės ir Valerijos Kast metimų įgijo dviženklį pranašumą – 53:40. Kaunietės atsipalaiduoti neketino ir taikliai atakavusios „Jaunųjų talentų“ krepšį po trijų kėlinių turėjo jau įtikinamą pranašumą – 71:53.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes „Sirenos“ jau pirmavo 20 taškų (77:57), o per likusį rungtynių laiką tik dar labiau didino savo pranašumą bei iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 92:62.

„Hoptrans-Sirenos“: V. Kast 16 (6 atk. kam., 22 naud. bal.), A. Baronėnaitė 14 (7 atk. kam.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 12, G. Jasiunskaitė 11, R. Knyzaitė 9.

„Jaunieji talentai“: G. Meškonytė 23 (20 naud. bal.), A. Bobinaitė 17, I. Mylko 6.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas