2009 10 09

Šiškauskas vedė CSKA į pergalę

Naujam sezonui besirengiantis Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku antrose kontrolinėse rungtynėse Turkijos sostinėje ketvirtadienį rezultatu 83:73 (29:12, 17:18, 21:23, 16:20) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) krepšininkus.
R.Šiškauskas vėl buvo rezultatyviausias
R.Šiškauskas vėl buvo rezultatyviausias. / cskabasket.ru nuotr.

Pirmą susitikimą išvakarėse CSKA pralaimėjo po pratęsimo rezultatu 74:81 (16:10, 13:25, 20:16, 16:14, 9:16). Lietuvos krepšininkas ketvirtadienį svečių gretose vėl buvo rezultatyviausias.

Jis pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 4 bei perėmė vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 24 žaidimo minutes (24:18) lietuvis pataikė visus 4 tritaškius, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

12 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Dmitrijus Sokolovas, 11 – Ivanas Radenovičius, 10 – Johnas Robertas Holdenas. Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Charlesas Smithas (16 tšk.), Prestonas Shumpertas (12 tšk.) ir Igoris Rakočevičius (10 taškų).

Kitas kontrolines rungtynes CSKA krepšininkai sekmadienį Atėnuose žais su ULEB Eurolygos čempionu Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubu.