Šiškausko žaidimą stebėjo Pippenas

R.Šiškauskas buvo vienas rezultatyviausių krepšininkų CSKA ekipoje
„Scanpix“ nuotr. / R.Šiškauskas buvo vienas rezultatyviausių krepšininkų CSKA ekipoje.
0

Rusijos pirmenybėse Maskvos CSKA iškovojo tryliktą pergalę iš eilės – savaitgalį namie 75:68 įveikė Kazanės „Uniks“ krepšininkus. Rungtynes stebėjusi NBA legenda Scotty Pippenas teigė mėgavęsis kiekviena kovos minute.

Vienu iš rungtynių didvyrių tapo Rusijos čempionų titulą ginančių maskviečių lyderis Ramūnas Šiškauskas. Likus kelioms minutėms iki mačo pabaigos aikštės šeimininkų pranašumas buvo vos 7 taškai, tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi lietuvis. Keli jo taiklūs metimai sužlugdė „Uniks“ planus pirmąkart šį sezoną paguldyti ant menčių Maskvos klubą.

Iš viso Rusijos čempionato lyderiams R.Šiškauskas per 25 minutes pelnė 12 taškų. Rezultatyvesnis už jį buvo Matjažas Smodišas – 19 taškų. Tačiau daugiausia aplodismentų šių rungtynių metu sulaukė ne jie, o buvęs garsus NBA krepšininkas S.Pippenas.

Maskvos klubo vadovo Sergejaus Kuščenkos kvietimu į Rusijos sostinę atvykusi legenda surengė keletą krepšinio pamokų moksleiviams ir dalyvavo studentų krepšinio žvaigždžių rungtynėse. Paklaustas, ar kiekvieną žiemą nuo šiol lankysis Maskvoje, S.Pippenas palinksėjo galva.

„Pasiilgau sniego. O jeigu rimtai, priėmiau draugo kvietimą. Mano pareiga yra populiarinti krepšinį tarp jaunimo“, – sakė jis. Pasibaigusį Rusijos superlygos mačą jis vertino teigiamai: „Labai patiko. Mėgauvausi kiekviena minute – įtemptas ir aukšto lygio krepšinis.“

Įdomu, kad S.Pippenas kalbėdamasis su Rusijos žurnalistais neatmetė galimybės artimiausiu metu imtis trenerio darbo. „Ketinu pradėti trenerio karjerą. Tik tikslios datos ir vietos kol kas nepasakysiu“, – kalbėjo jis.