2008-07-26 13:15

Šležas grįžta į Šiaulius

LKL, SEB BBL pirmenybių ir Europos taurės turnyro atrankos kovoms besirengiantis „Šiaulių“ krepšinio klubas į savo gretas pakvietė patyrusį puolėją Andrių Šležą.
Andrius Šležas (dešinėje)
Andrius Šležas (dešinėje)
Temos: 1 BC Šiauliai

Su ilgamečiu Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininku pasirašyta metų sutartis su galimybe ją pratęsti, praneša „Šiaulių“ klubo svetainė internete.

A. Šležas nebus naujokas „Šiaulių“ komandoje – krepšininkas 1998–1999 m. jau vilkėjo šiaulietiškus marškinėlius. Po to krepšininkas persikėlė į sostinę ir iki praėjusio sezono pabaigos atstovavo „Lietuvos rytui“.

Puolėjas turėjo dar metus galiojančią sutartį su LKL vicečempionų klubu, bet dairėsi kitos komandos. Krepšininkui kontraktą siūlė Italijos, Vokietijos, Rusijos, Latvijos klubai. Tačiau A. Šležas nusprendė grįžti į „Šiaulius“.

„Man nebereikia daryti karjeros. „Šiaulių“ kvietimas buvo priimtiniausias ir man, ir visai šeimai“, – sakė A. Šležas. – „Gerai pažįstu daugumą šiauliečių krepšininkų, su dabartiniu treneriu Robertu Giedraičiu esame kartu rungtyniavę“.

Prieš priimdamas pasiūlymą krepšininkas skambino buvusiam komandos draugui R.Giedraičiui. „Treneris sakė, jog džiaugsis matydamas mane savo auklėtinių gretose“, – pokalbį prisiminė A. Šležas. – „Esu patenkintas ir aš, nes krepšininko karjerą norėjau baigti arba Vilniuje, arba Šiauliuose. Nesu tas, kuris blaškytųsi ir per karjerą pakeistų dešimt komandų“.

Patyręs krašto puolėjas bus vienas paskutinių klubo pirkinių. Klubo direktorius Adomas Klimavičius džiaugėsi, kad pavyko suburti lietuvišką kolektyvą: „Tikėkimės, kad ir paskutinis mūsų pirkinys bus vidurio puolėjas iš Lietuvos. Vėl būtume lietuviškiausias klubas“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą