Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 19, 14:01

Slovėnijos krepšinio žvaigždė surengė atvirą treniruotę LSU

Lietuvos sporto universitete lankėsi Slovėnijos krepšinio rinktinės ir NBA klubo „Phoenix Suns“ žaidėjas Goranas  Dragičius. Slovėnijos krepšinio žvaigždė dalyvavo Lietuvos sporto universiteto ir krepšinio agentūros „ BDA Sports Management“ sutarties pasirašymo ceremonijoje. Po jos G. Dragičius surengė atvirą treniruotę „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniams.
Slovėnijos krepšinio žvaigždė Goranas Dragičius svečiavosi LSU
Slovėnijos krepšinio žvaigždė Goranas Dragičius svečiavosi LSU

Žaismingoje treniruotėje slovėnas daugiausiai dėmesio skyrė kamuolio varymo ir metimo technikai gerinti, betarpiškai bendravo su jaunaisiais krepšininkais.

Krepšinio žvaigždė ne tik ilgiau užtruko treniruotėje, bet ir noriai diskutavo su krepšinio specialistais ir žaidėjais, atsakė į klausimus, fotografavosi su gerbėjais.

„Lietuvoje lankausi jau ne pirmą kartą ir visada malonu čia atvykti. Pastarąjį kartą grūmėmės 2011 metais Jūsų šalyje vykusiame čempionate, dažnai prisimenu pralaimėjimus ir Lietuvos rinktinei. Man įdomu lankytis Lietuvos sporto universitete, susitikti su bendruomene, dalytis patirtimi ir įžvalgomis su jaunaisiais krepšininkais bei specialistais. Daug ir atkakliai dirbu, kad pasiekčiau aukščiausią lygį ir galėčiau rungtyniauti NBA. Savo karjerą pradėjau Slovėnijos antroje lygoje, džiaugiuosi, kad pavyko pasiekti krepšinio aukštumas, atstovauti savo šalies rinktinei“, – teigė G. Dragičius.

Slovėnijos krepšinio talentas dalyvavo ir Lietuvos sporto universiteto bei krepšinio agentūros „BDA Sports Management“ pasirašymo ceremonijoje.

Ją parašais patvirtino LSU rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas ir „ BDA Sports Management“ direktorius Baltijos šalims Erikas Kehris. Universitetas ir agentūra dalysis patirtimi, kartu rengs įvairius seminarus krepšinio specialistams, studentams atsivers galimybės susipažinti su geriausių klubų veikla, naujausiomis treniravimo technologijomis.

„BDA Sports Management“ – pasaulyje žinoma krepšinio agentūra, kuri atstovauja Linui Kleizai, NBA žaidėjams Goranui Dragičiui, Kevinui Durantui, Steve'ui Nashui, treneriui Gregui Popovičiui ir kt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek