2009 01 13

Songaila neišsiskyrė, o „Wizards“ patyrė nesėkmę

Trisdešimtąjį pralaimėjimą NBA pirmenybėse šiąnakt patyrė Vašingtono „Wizards“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 91:97 (19:25, 33:16, 22:28, 17:28) nusileido Milvokio „Bucks“ komandai.
Darius Songaila
Darius Songaila / Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo 6 taškų pranašumą (25:19), tačiau Vašingtono krepšininkai nepalūžo. Antrojo kėlinio antroje pusėję surengę spurtą ne tik pasivijo varžovus, bet ir juos pralenkė įgydami dviženklę persvarą (52:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po taiklaus Dariaus Songailos dvitaškio „Wizards“ dar buvo priekyje – 76:71), tačiau tada „Bucks“ laimėjo kelių minučių atkarpą spurtu11:2 taip persverdami rezultatą savo naudai (82:78).

Likus žaisti pusantros minutę Nickas Youngas buvo sumažinęs „Wizards“ atsilikimą iki minimumo (90:89), bet kitoje atakoje Michaelas Reddas pataikė tritaškį, šeimininkai prametė du metimus, o Charlie Villanueva tiksli bauda likus 36 sek. įtvirtino „Bucks“ pergalę.

Pralaimėjusiųjų gretose D.Songaila per 15 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei sykį suklydo.

„Wizards“: Nickas Youngas 30, Antawnas Jamisonas 25, Andray Blatche‘as 10, Mike‘as Jamesas 8.

„Bucks“: Michaelas Reddas 29, Andrew Bogutas 18 (10 atk. kam.), Charlie Villanueva 16, Luke‘as Ridnour 14 (10 rez. perd.), Lucas Mbahas a Moute 8 (10 atk. kam.), Richardas Jeffersonas 8.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas