TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2010 01 08

Songaila: „Žinau koks kvailas yra Arenas, tačiau garantuoju, jog ginklų istorija yra perdėta“

Nors Darius Songaila nebuvo Vašingtono „Wizards“ ekipos persirengimo kambaryje, kai, kaip įtariama, Gilbertas Arenas nukreipė ginklą į komandos draugą, tačiau lietuvis neabejoja, jog visa ši istorija yra gerokai perdėta.
G.Arenas komandos rūbinėje paliko savo ginklus
G.Arenui gresia rimti nemalonumai, tačiau amerikietis nesiliauja krėtęs pokštų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

31 metų D.Songaila puikiai pažįsta G.Areną – prieš šią vasarą mainų būdu atsidurdamas Naujojo Orleano „Hornets“ klube jis trejus metus (2006-2009 m.) kartu su išsišokimais ir ekscentrišku elgesiu garsėjančia NBA lygos žvaigžde žaidė „Wizards“ ekipoje.

„Žinau koks kvailas yra G.Arenas ir garantuoju, jog kas tada benutiko „Wizards“ persirengimo kambaryje, tai tikrai nebuvo taip rimta, kaip bandoma tai pavaizduoti“, - Nola.com pareiškė D.Songaila.

Tiesa, lietuvis nesiginčijo su NBA vadovybės sprendimu neribotam laikui suspenduoti po 147 tūkst. JAV dolerių už kiekvienas praleistas rungtynes prarandantį G.Areną ir teigė, jog pastarajam į šį incidentą reikėtų pažiūrėti kur kas rimčiau.

„Nesu nustebęs tokio NBA vadovybės žingsnio. Taisyklės yra taisyklės. Manau, jog G.Arenui į tai reikėtų pažiūrėti kur kas rimčiau, nes tai nėra pokštas“, - sakė D.Songaila.

Tuo tarpu pats G.Arenas, atrodo, nėra nė trupučio nusiteikęs reaguoti į aplinkinių raginimus surimtėti ir toliau tęsia pokštus ginklų tema. Anot pranešimų, amerikietis buvo nufotografuotas tyčia sudėjęs rankų pirštus taip, jog jos atrodytų lyg ginklai.

Priminsime, kad jeigu bus įrodyta, jog G.Arenas ir Javarisas Crittentonas iš tiesų nukreipė ginklus vienas į kitą, abiems krepšininkams grėstų po 5 metus kalėjimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius