2009 10 23

Songailai nedaug trūko iki trigubo dublio

Geriausias rungtynes ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) varžybose sužaidė Darius Songaila, tačiau jo komandos tai neišgelbėjo. Naujojo Orleano „Hornets“ išvykoje be geriausių žaidėjų 92:126 (28:26, 25:29, 17:33, 22:38) turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ pranašumą.
Darius...
Įspūdingo D.Songailos žaidimo pergalei neužteko. / Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr.

„Hornets“ treneris leido pailsėti Chrisui Paului ir Davidui Westui, o Emeka Okaforas vis dar gydosi traumą. Tuo pasinaudodami „Warriors“ krepšininkai nepavejamai į priekį pabėgo tračiame kėlinyje (88:70).

Penktą pralaimėjimą per 7 rungtynes patyrusiam Naujojo Orleano klubui D.Songaila per 21 minutę pelnė 16 taškų (8/11 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po 2 kamuolius perėmė ir prarado.

Rezultatyviausi žaidėjai

„Hornets“: Darrenas Collisonas 17, Darius Songaila 16, Hiltonas Armstrongas 15, Marcus Thorntonas 10.

„Warriors“: Anthony Morrow 34, Corey Maggette’as 23, Monta Ellis 18, Stephenas Curry 14, C.J.Watsonas 12.