Publikuota: 2009 sausio 17d. 13:25

Songailos ekipa šventė pergalę

Darius Songaila
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Darius Songaila

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ klubas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo pergalę. „Wizards“ namuose 96:89 (31:25; 18:12; 21:35; 26:17) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ekipą ir atsirevanšavo šiai komandai už pralaimėjimą prieš kelėtą dienų.

Po dviejų kėlinių ženklų pranašumą turėjo „Wizards“ klubas. Visgi „Knicks“ trečiąjį kėlinį sužaidė itin solidžiai ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes 6 taškų pranašumą turėjo „Knicks“ ekipa (81:87). Visgi rungtynių pabaigą kur kas geriau sužaidė „Wizards“. Sostinės komandą laimėjo atkarpą 15:0 ir šventė aštuntąją pergalę reguliariajame sezone.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido 30 minučių. Lietuvis pelnė 4 taškus (2/10 dvitaškių), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat krepšininkas 3 kartus prasižengė bei 2 kartus suklydo.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 28 (8 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 19, Andray Blatche‘as 13 (11 atk. kam.), Nickas Youngas 13, Caronas Butleris 11 (7 rez. perd.).

„Knicks“: Alas Harringtonas 18, Wilsonas Chandleris 16, Davidas Lee 15 (21 atk. kam.), Chrisas Duhonas 13 (8 rez. perd.), Nate‘as Robinsonas 12, Jaredas Jeffriesas 8 (11 atk. kam.), Quentinas Richardsonas 7.