TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinėje – Kauno ir Vilniaus politikų krepšinio dvikova

Krepšinio kamuolys
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Krepšinio kamuolys
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį sekmadienį Vilniuje Mykolo Romerio universiteto sporto salėje (Ašigalio g. 20) įvyks jau trečiasis „Dipolio krepšinio turnyras 2011“, kuriame 14 val. Kauno miesto savivaldybės krepšinio komanda susigrums su Vilniaus miesto savivaldybės vyrais.

Tradicine tapusioje krepšinio šventėje savo jėgas išmėgins ir pajėgiausios Kauno bei Vilniaus mėgėjų krepšinio komandos – į kovą stos abiejų miestų A, B ir C lygų čempionai.

Kauno savivaldybės garbę gins administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Miladauskas, miesto tarybos narys Simonas Kairys, Miesto plėtros departamento direktorius Remigijus Skilandis, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Vytautas Augonis bei įvairių sričių vyriausieji specialistai – Andrius Baranauskas, Mantas Lapinskas, Mindaugas Radzevičius, Gintautas Krilavičius bei Algirdas Griauslys.

„Nors Kaunas ir yra Lietuvos krepšinio sostinė, jau du kartus pralaimėjome vilniečiams. Šį kartą vėl žaisime priešo teritorijoje, tačiau taip lengvai nepasiduosime ir bandysime įkąsti. Šis dipolio krepšinio turnyras – puikus pavyzdys, kaip du didieji miestai gali dirbti petys petin – turnyrą jau treti metai organizuoja Kauno ir Vilniaus mėgėjų krepšinio lygos“, – džiaugėsi Kauno miesto tarybos narys Simonas Kairys.

2002 m. kovo 8 dieną Kauno miesto savivaldybėje Vilniaus meras Artūras Zuokas ir Kauno meras Erikas Tamašauskas pasirašė dviejų didžiausių šalies miestų savivaldybių bendradarbiavimo (dipolio) ketinimų protokolą.

Protokole numatoma, kad Vilniaus ir Kauno savivaldybės kartu formuos Lietuvoje Europinės reikšmės urbanistinį centrą, jungiantį Vilniaus ir Kauno potencialus, skatins verslo, aukštojo mokslo ir valdžios bendradarbiavimą didinant šalies urbanistinių centrų socialinį-ekonominį potencialą bei valstybės tarptautinį konkurencingumą, imsis priemonių įtvirtinti visuomenėje palankų požiūrį į didžiųjų miestų svarbą kuriant valstybės ekonomiką, efektyviau išnaudos esamą ir kurs naują bendramiestinę infrastruktūrą, taip pat kurs modernią, integruotą į Europos tinklą susisiekimo sistemą, steigs žinių ekonomikos branduolius, mokslo ir technologijų parkus, saugos ir gausins gamtos ir kultūros paveldo vertybes, keisis efektyvaus miesto valdymo, strateginio planavimo ir programinio biudžeto įgyvendinimo patirtimi, telks Europos Sąjungos struktūrinių, kitų tarptautinių fondų ir programą, privataus kapitalo lėšas socialinei ekonominei plėtrai įgyvendinti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek