Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 23d. 10:58

Sostinės krepšinio mokyklos auklėtinius treniravo „Kibirkšties“ krepšininkės

„Kibirkšties“ krepšininkių treniruotė su SKM auklėtiniais.
skm.lt nuotr. / „Kibirkšties“ krepšininkių treniruotė su SKM auklėtiniais.

Mažieji Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) krepšininkai šią savaitę pradėjo netradicine treniruote – mat SKM auklėtinių trenerį Arvydą Menkevičių pirmadienio treniruotėje pakeitė Vilniaus moterų krepšinio klubo „Kibirkštis-VIČI-IKI“ žaidėjos Vitalija Vaščiūnaitė ir Indrė Dudėnaitė.

Treniruotę SKM septynmečiams Vilniaus Joachimo Lelevelio vidurinėje mokykloje krepšininkės visgi pradėjo įprastai – pirmieji treniruotėje sekė apšilimo pratimai, kuriuos berniukams demonstravo sėkmingai į trenerės vaidmenį įsijautusi „Kibirkštis-VIČI-IKI“ komandos puolėja Vitalija.

Išrikiavusi vaikus puslankiu prie tritaškio linijos, naujoji trenerė netruko užkariauti SKM krepšininkų dėmesio ir simpatijų – berniukai sekė kiekvieną Vitalijos žodį ir linksmai nusiteikę kartojo visus pratimus, kuriuos SKM auklėtiniams buvo paruošusi naujoji krepšinio trenerė Vitalija.

Netrukus po apšilimo su berniukų trenerio Arvydo Menkevičiaus pagalba, SKM pirmokai buvo suskirstyti į keturias komandas, kurių laukė greitos reakcijos, jėgų ir komandinio susitelkimo pareikalavęs estafečių ruožas. Varžymasis estafetėse jaunuosius krepšininkus nuteikė nuotaikingai ir džiugiai.

SKM auklėtiniai su užsidegimu vykdė visas vilniečių krepšininkių Vitalijos ir Indrės parodytas užduotis, kuriose daugiausia dėmesio trenerės skyrė kamuolio varymo, metimo technikos mokymui bei komandinio supratimo skatinimui.

Treniruotę SKM mažieji krepšininkai užbaigė kamuolio valdymo pratimais. Čia jau reikėjo susikaupimo pakartoti kiekvieną „Kibirkšties“ žaidėjos Vitalijos pademonstruotą veiksmą su kamuoliu, kadangi SKM pirmokai dar tik pradeda mokytis kamuolio valdymo subtilybių.

„Pirma mintis, kuri atėjo man į galvą po šios treniruotės, kad man neužtektų kantrybės būti trenere tokių jaunų berniukų, bet buvo smagu, kai tavęs klauso ir daro tai, ką pasakai – tada gali pasijusti autoritetu“, – pasakojo trenere popietei tapusi krepšininkė V.Vaščūnaitė. 
 
Pasak V.Vaščiūnaitės, ko gero, sunkiausia SKM pirmokams buvo susidoroti su kamuolio varymo pratimais, kadangi kamuolio varymas išlieka, anot pašnekovės, vienas svarbiausių krepšinio technikos elementų ir ties kuriuo reikia daug dirbti net ir ilgai žaidžiant krepšinį.

V.Vaščiūnaitės teigimu, be sunkaus darbo dar reikia ir drausmės, kuri ateina su amžiumi: „Kol dar esi jaunas, tol sunku būti drausmingu, bet kai būni kolektyve, tos drausmės su laiku išmoksti“.

„Lankykit krepšinį, nemeskite jo, nors ir gali būti kartais sunku, ir nesiliaukite siekę savo tikslų“, – SKM auklėtiniams linkėjo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ puolėja V.Vaščiūnaitė.

Pasibaigus neįprastai SKM auklėtiniams krepšinio treniruotei, mažieji krepšininkai naująsias treneres nustebino ne tik klausimu, ar žaidėjos turi vaikinus, bet ir garsiai išskanduotu „ačiū“ ir stipriu apkabinimu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 24sek