2011 09 28

Stipriausia šalies moterų komanda pažemino Kauno politikų rinktinę

Antradienį Kauno miesto savivaldybės komanda priėmė daugkartinių Lietuvos čempionių Kauno „VIČI-Aisčių“ iššūkį. Antrus metus iš eilės vyrų ekipa nesugebėjo rimčiau pasipriešinti moterims.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis merginos pasiuntė vyrų komandą į nokautą – per pirmąjį kėlinį savivaldybės atstovai sugebėjo įmesti tik 5 taškus. Vėliau žaidimas kiek išsilygino, tačiau antroje rungtynių pusėje aktyvų spaudimą visoje aikštėje pradėjusios moterys dar labiau nutolo.

Rungtynės pasibaigė rezultatu 95:45 (25:5, 18:14, 22:13, 30:13). Praėjusiais metais vykusiame susitikime vyrų komanda pralaimėjo rezultatu 40:70.

Kauno savivaldybės gretose rezultatyviausias buvo tarybos narys Simonas Kairys, pelnęs 19 taškų. Savivaldybės administracijos darbuotojas Mantas Lapinskas surinko 8, o jaunasis vicemeras Povilas Mačiulis – 2 taškus.

„VIČI-Aistėse“ išsiskyrė Amanda Kemežys (18 taškų), Tatiana Lichtarovič (14 taškų) ir Sandra Okockytė (13 taškų).