2014 02 25

Sūduva“ LMKL užsitikrino trečiąją vietą reguliariajame čempionate

Marijampolės „Sūduvos“ ekipa Lietuvos moterų krepšinio lygoje nenukris žemiau trečiosios vietos LMKL čempionate. Suvalkijos klubas savo aikštėje be vargo nugalėjo Vilniaus „Jaunuosius talentus“ rezultatu 85:53 (25:7, 17:17, 27:14, 16:15) ir, likus žaisti dar ketverias rungtynes, užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą turnyro lentelėje, nes vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusią Klaipėdos Fortūną“ lenkia penkiomis pergalėmis bei turi palankų tarpusavio rungtynių balansą.
LMKL: „Jaunieji Talentai“ – „Sūduva“
LMKL: „Jaunieji Talentai“ – „Sūduva“ – 49:77 / Alfredo Pliadžio nuotr.

Visus rungtynių klausimus „Sūduva“ išsprendė dar pirmajame kėlinuke. Galingai pradėjusios dvikovą aikštelės šeimininkės per 7 minutes jauniausiai lygos ekipai leido įmesti vos vieną dvitaškį – 25:2. Antrojo kėlinuko pradžioje Marijampolės komandos pranašumas išaugo iki 26 taškų po Sandros Baliutavičiūtės metimo, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką sėkmingą atkarpą sužaidė „Jaunieji talentai“, sumažindami deficitą – 42:24.

Lygi kova vyko pusę trečiojo kėlinuko. Vėliau „Sūduva“ dar kartą spurtavo, išnaudodama vilniečių klaidas. Agnei Žiegytei įmetus dvitaškį, komandas skyrė jau 34 taškai – 69:35. Paskutinysis kėlinukas liko formalumu.

„Sūduvos“ gretose pasižymėjo  net 11 krepšininkių. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė S.Dukate, pelniusi 17 taškų. R.Milieškienė pridėjo 11, E.Briedytė – 10 taškų.

„Jaunuosius talentus“ į priekį vedė L.Juškaitė, surinkusi 22 taškus. Po 8 taškus į savo sąskaitas įsirašė D.Šarauskaitė ir E.Mauraitė.