„Sūduva“ namuose įveikė „Hoptrans-Sirenas“ ir toliau žengia be pralaimėjimų

„Sūduva“ laimėjo
lmkl.lt nuotr. / „Sūduva“ laimėjo
0

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) penktąją pergalę iškovojo vicečempionė Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose rezultatu 83:78 (30:15, 26:20, 10:17,17:26) nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Sūduvos“ ekipa spurtavo ir išsiveržė į priekį – 14:2. Priešnuodžių prieš varžovių puolimą neradusios „Hoptrans-Sirenos“ atsilikimą sumažindavo tik iki 10 taškų, bet ketvirčio pabaigoje taiklūs marijampoliečių metimai leido joms dar labiau atitrūkti ir jau po pirmųjų 10 minučių susikrauti 15 taškų pranašumą – 30:15.

Antrajame ketvirtyje didesnių staigmenų nebuvo. „Sūduvos“ ekipa bėgo į priekį, o taiklūs „Sirenų“ metimai tik nežymiai leisdavo sumažinti deficitą, kuris kėlinio viduryje siekė jau 20 taškų – 26:46. Ketvirčio pabaigoje penki iš eilės pelnyti Rasos Knyzaitės taškai kauniečių per daug negelbėjo, o po dviejų kėlinių „Sūduva“ išsaugojo įtikinamą pranašumą – 56:35.

Trečiajame ketvirtyje žaidimo sąlygas ir toliau diktavo „Sūduva“, bet iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes po taiklaus Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tritaškio bei Erikos Liutkutės dvitaškio metimo, kaunietės šiek tiek prisivijo varžoves ir sumažino marijampoliečių persvarą iki 14 taškų –  66:55.

Įpusėjus paskutiniam kėliniui R. Žemantauskaitės-Matlašaitienės ir Kornelijos Balčiūnaitės vedamos „Sirenos“ dar mėgino sugrąžinti intrigą ir sumažino atsilikimą iki 12 – 62:74, o vėliau ir iki 6 taškų – 76:82. Likus žaisti 25 sekundes persvara sumažėjo iki 4 taškų – 78:82, bet taiklūs Sandros Baliutavičiūtės baudų metimai leido „Sūduvai“ švęsti pergalę rezultatu – 83:78.

„Sūduva“: I.Šalkauskė (7/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/4 baudų metimai, 26 naud. bal.) 24, S.Okockytė (4/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/3 baudų metimai, 10 kld.) 17, R.Mileškienė 15, S.Dukate 10.

„Hoptrans-Sirenos“: K.Balčiūnaitė 20 (6 atk. kam., 7 rez. perd. 24 naud. bal.), G.Jasiunskaitė 19, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (6 rez. perd.) 15, R.Knyzaitė 14.

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai, taškų santykis):

1. „Utena“ 5 5 0 10 453:291
2. Marijampolės „Sūduva“ 5 5 0 10 455:326
3. Klaipėdos „Fortūna“ 5 3 2 8 394:297
4. Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ 5 3 2 8 328:279
5. Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ 5 3 2 8 363:323
6. Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“ 5 1 4 6 314:341
7. Vilniaus „Jaunieji talentai“ 5 0 5 5 298:459
8. „Šiauliai-Universitetas“ 5 0 5 5 193:482