Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sukurpė „Žalgirio“ gelbėjimo planą

Žalgiriečiai imasi įvairiausių gelbėjimosi būdų
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žalgiriečiai imasi įvairiausių gelbėjimosi būdų
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į iniciatyvinę grupę susibūrę verslininkai sukūrė iš finansinio kracho bandančio išropoti Kauno „Žalgirio“ gelbėjimo planą: planuojama surasti bent 100 šalies įmonių, kurios ekipai kas mėnesį skirtų po kelis tūkstančius litų.

Kiekvienas iniciatyvinės grupės narys įsipareigojo jau artimiausiu metu surasti po 3–5 verslininkus, kurie pasiryžtų kiekvieną mėnesį „Žalgirio“ sąskaitą papildyti keliais tūkstančiais litų.

„Tai būtų tarsi abonentinis mokestis, mokamas kiekvieną mėnesį. Tie keli tūkstančiai litų, per mėnesį skirti sportui, įmonių balanse neturės didelės įtakos“, – aiškino vienas šios akcijos iniciatorių, verslininkas Visvaldas Matijošaitis.

Į šią paramos akciją planuojama įtraukti ne tik Kauno, tačiau ir Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio bei kitų šalies miestų verslininkus. Tikimasi, jog gausus būrys padėti nutarusių įmonių per mėnesį „Žalgirio“ sąskaitą papildys bent 250 tūkst. Lt.

„Taip pat kreipsimės ir į Kauno pramonininkų konfederaciją, pasišnekėsim su jais. Su Pauliumi („Žalgirio“ generaliniu direktoriumi P.Motiejūnu, – aut.) buvome nuėję į vieną rotary klubą, teks aplankyti ir kitus“, – tvirtino V.Matijošaitis.

Parems ir teatralai

Pasak Kauno „Žalgirio“ vadovo P.Motiejūno, galimybė, jog atsiras viena ar kelios Lietuvos įmonės, kurios vienos sugebėtų išlaikyti Eurolygos lygio klubą, yra labai menka.

Nuotaikos pagerėjo, neseniai gavome po vieną atlyginimą. Matosi perspektyva į priekį kažkokia. Kalbėjo vakar vykusiame susitikime su verslininkais dalyvavęs „Žalgirio“ vidurio puolėjas Eurelijus Žukauskas.

„Džiaugiamės, kad atsiranda vis daugiau padėti norinčių įmonių. Visi kartu mes – jėga. Sveikiname šią iniciatyvą, nes žinosime, kad kiekvieną mėnesį klubo sąskaitą papildys tam tikra suma, – teigė ekipos generalinis direktorius. – Įsivaizduojam, kad viskas veiks sniego gniūžtės principu ir galiausiai gausis sniego lavina. Tikim, kad tai yra kelias į šio sezono pabaigą ir kitus sezonus“.

Klubo vadovų ir verslininkų susitikime dalyvavęs Kauno vicemeras Steponas Vaičikauskas užsiminė, jog prie „Žalgirio“ rėmimo akcijos galėtų prisidėti ir iki 10 miesto savivaldybės valdomų įmonių. Beje, stipriausią šalies ekipą paremti planuoja ir Kauno valstybinis muzikinis teatras.

„Teatras planuoja daryti labdaringą spektaklį. Susidarys 30 – 40 tūkst. Lt suma ir jie pasiryžę viską paaukoti klubui, – tvirtino kitas iniciatyvinės verslininkų grupės narys Rolandas Dovidaitis. – Jie ne verslo žmonės, o biudžetinė įstaiga, tad mums yra dvigubai smagiau, jog ir šie žmonės supranta žalgiriečius“.

Nori finansinio skaidrumo

Gelbėti prie finansinės bedugnės krašto atsidūrusį Kauno „Žalgirį“ pasiryžę verslininkai klubo vadovams iškėlė kelias sąlygas. Svarbiausia iš jų – klubo finansinis skaidrumas.

„Bandysime (pasiekti, - aut.), kad visa klubo veikla tiek iniciatyvinei grupei, tiek kitiems žmonėms būtų kuo aiškesnė ir skaidresnė, kad mes turėtume galimybę matyti ne tik pajamas, bet ir išlaidas, – teigė V.Matijošaitis. – Visi, kas sutiks paremti klubą, turės šitas galimybes“.

Paramą ekipai skyrusios įmonės turės galimybę savo gaminamai produkcijai ar teikiamoms paslaugoms naudoti „Žalgirio“ simboliką ar pavadinimą. Be to, komandos krepšininkai turės dalyvauti akcijoje dalyvaujančių bendrovių reklaminėse kampanijose.

Vėl rinksis pirmadienį

Iniciatyvinė verslininkų grupė vėl rinksis ateinantį pirmadienį. Šio susitikimo metu „Žalgirio“ vadovas verslininkams pažadėjo pateikti su klubo nuolatinėmis išlaidomis susijusią informaciją bei tikslius skaičius. Be to, ekipos vadovai iki pirmadienio turėtų paruošti ir naujiesiems rėmėjams skirtas sutartis. Anot P.Motiejūno, iki vakar dienos ryto parduodant specialius paramos sertifikatus bei gaunant lėšas tiesiai į klubo sąskaitą jau buvo surinkta apie 155 tūkst. Lt. Neseniai generaliniu Kauno klubo rėmėju tapusi „Respublikos leidinių grupė“ „Žalgiriui“ jau pervedė 1 mln. Lt.

„Žalgirio“ gelbėjimo plano skaičiai

100 – tikimasi, jog prie paramos akcijos prisijungs tiek šalies įmonių.

3000 – tokia suma Kauno „Žalgirį“ per mėnesį galėtų paremti kiekviena įmonė.

250 000 – planuojama, jog šios paramos akcijos metu per mėnesį klubo sąskaitą papildys tokia suma.

Komentarai
Temos Verslas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek