2014 03 08

Sulūžus lentai „Žalgirio-2“ treneris Tomas Masiulis atsisakė tęsti rungtynes su „Šilute“

Penktosiose ir lemiamose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio rungtynėse Šilutėje susitiko vietos „Šilutė“ ir Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Tiesioginėje dvikovoje dėl kelialapio į kitą atkrintamųjų etapą nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo.
Tomas Masiulis

Pasak NKL pranešimo, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, rezultatu 72:59 pirmavo šeimininkai, kurių aukštaūgis Edgaras Sosnovskis pabandė ataką užbaigti dėjimu. Taškų „Šilutės“ atstovui pelnyti nepavyko, negana to, dėjimo į krepšį metu sutrupėjo lenta.

Ją aikštelės šeimininkai pakeitė per 1 valandą ir 10 minučių. Užsitęsus krepšio konstrukcijos remonto darbams, Kauno komandos vyriausiais treneris Tomas Masiulis atsisakė tęsti rungtynes.

Žalgiriečiai paliko aikštę švieslentei rodant skaičius 72:59.

Koks bus priimtas NKL sprendimas dėl rungtynių baigties, paaiškės artimiausią darbo dieną – pirmadienį.

Kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

Kitose serijos iki trijų pergalių lemiamose rungtynėse Šakių „Zanavykas“ savų žiūrovų akivaizdoje 81:82 nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Jiems pergalė atvėrė kelią į NKL ketvirtfinalį, kur jų laukia Trakų „Trakai“, o „Zanavykui“ po šio pralaimėjimo sezonas baigėsi.

Pilnutėlėje Šakių sporto centro arenoje rungtynės tarp Suvalkijos komandų vyko banguotai. Po dviejų kėlinių 8 taškais pirmavo šeimininkai (50:42), tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Zanavykas“ atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 60:68.

Lemiamo kėlinio pabaigoje Paulius Beliavičius, Vilius Šumskis ir Marijus Užupis sumažino atsilikimą iki minimumo – 81:82. Po netikslių Marijampolės komandos gynėjo Žilvino Kuklieriaus baudos metimų, paskutinei atakai surengti zanavykai turėjo pusantros sekundės, tačiau perdavimas per visą aikštę buvo netikslus ir „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę.

24 taškus aikštelės šeimininkams pelnė P.Beliavičius, 17 – V.Šumskis (10 atk. kam.), 13 – M.Užupis, 12 – Paulius Abramavičius.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Marius Valukonis (13 tšk.), Matas Sapiega ir Simonas Kymantas (po 12 tšk.), Žilvinas Kuklierius bei Ignas Labutis (po 11 tšk.).