Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Svarbiausi įvykiai VTB lygoje: visas keturias pergales šventė Rusijos klubai

Rungtynių akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirkos
Šaltinis: BNS
0
A A

Trečiadienį sužaistos dar ketverios VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynės.

Vienuoliktąją pergalę keturioliktosiose A grupės rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis bei Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, kuriame nebuvo registruotas Marijonas Petravičius, svečiuose 79:77 (26:15, 15:24, 24:24, 14:14) įveikęs Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) penketuką.

A grupėje pirmauja Kazanės „Uniks“ (Rusija) krepšininkai, iškovoję dvyliktąją pergalę per trylika susitikimų. „Uniks“ savo aikštėje 100:55 (33:13, 21:17, 22:19, 24:6) sutriuškino Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) ekipą.

Aštuntąją nesėkmę dvyliktojoje rungtynėse patyrė aštuntojoje pozicijoje likusi Rolando Alijevo ir Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) komanda, išvykoje po dviejų pratęsimų 89:90 (12:14, 22:19, 17:19, 20:19, 9:9, 9:10) nusileidusi Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) penketukui.

M. Anisimovas nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą, o R. Alijevo sąskaitoje 6 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/4, baudos 2/2) taškai, atkovotas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 2 pražangos per 28 su puse minutės (28:26).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                      13 12  1 1021:828
2. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)             14 11  3 1157:1020
3. Rygos VEF (Latvija)                           13  7  6  992:1003
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 15  7  8 1197:1193
5. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija)            13  6  7  981:986
6. Kauno „Žalgiris“                              11  5  6  865:883
7. „Astana“ (Kazachstanas)                       13  5  8  961:1041
8. Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)                 12  4  8  865:920
9. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija)                 12  1 11  820:985

Jau tryliktąją nesėkmę patyrė B grupės tunryro autsaiderė Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija) ekipa su Justu Sinica, namuose 66:88 (15:24, 16:23, 15:15, 20:26) pralaimėjusi Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) krepšininkams.

Beveik 27 minutes (26:49) aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė vos 2 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 1/3) taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Devynių komandų B grupės lyderiu lieka 11 susitikimų iš dvylikos laimėjęs Jono Kazlausko treniruojamas Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku ir Darjušu Lavrinovičiumi.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                         12 11  1 1015:781
2. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)           12 10  2  912:801
3. Vilniaus „Lietuvos rytas“                     12  7  5  918:872
4. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)         12  7  5  917:892
5. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)                13  7  6  972:960
6. Nymburko ČEZ (Čekija)                         13  6  7  978:978
7. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)              13  5  8  937:951
8. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)               13  3 10  964:1075
9. Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija)             14  1 13 1001:1304

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kazanės Uniks
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek