Svarus Simo Jasaičio indėlis „Lokomotiv“ padėjo iškovoti pergalę

Simas Jasaitis
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. / Simas Jasaitis
0

Netikėtai lengvą pergalę Europos taurės E grupės lyderių dvikovoje iškovojo Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (3-0) ekipa.

Ji namuose 91:66 (21:17 25:19 26:12 19:18) sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ (2-1).

Tašką šiose rungtynėse padėjo sėkmingai rusų sužaistas trečiasis kėlinys. Lietuvių atstovaujama ekipa jį laimėjo rezultatu 26:12 ir įgijo 24 taškų persvarą (72:48), kurios Turkijos komandai panaikinti nepavyko.

Svarų indėlį į šią pergalę įnešė 16 taškų (4/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų) pelnęs S.Jasaitis. Puolėjas aikštėje praleido 39 minutes, per kurias taip pat atkovojo 3, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Šiuo metu traumuotas M.Kalnietis nerungtyniavo.

„Lokomotiv“: Jimmy Barronas (5/10 trit.) 23, Nickas Calathesas (6 atk. kam., 10 rez. perd.) 20, Simas Jasaitis 16, Derrickas Brownas 12, Andrejus Zubkovas 10, Aleksas Maričius (6 atk. kam.) 8...Mantas Kalnietis nebuvo registruotas rungtynėms.

„Galatasaray“: Jamontas Gordonas 12, Milanas Mačvanas 11, Cenkas Akyolas 10, Dawidas Hawkinsas (5 rez. perd.) 9.

Temos: 1 Mantas Kalnietis