T.Pačėso auklėtiniai lieka be pergalių

T.Pačėsas ir jo auklėtiniai patyrė jau 4 pralaimėjimą iš eilės
„Scanpix“ nuotr. / T.Pačėsas ir jo auklėtiniai patyrė jau 4-ą pralaimėjimą iš eilės.
0

Ketvirtą nesėkmę iš eilės Eurolygos A grupėje patyrė ir galimybes patekti į antrąjį etapą jau po ketvirtojo turo gerokai susikomplikavo Tomo Pačėso treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas. Lietuvio treniruojama ekipa namuose 62:69 (18:20, 18:19, 15:13, 11:17) pralaimėjo Belgrado „Partizan“ komandai, kuriai tai buvo antra pergalė.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui Danielis Ewingas dvitaškiu buvo išlyginęs rezultatą (58:58), tačiau Serbijos čempionai vėl atsakė spurtu 7:2 ir prasidėjus priešpaskutinei minutei susigrąžino penkių taškų persvarą – 65:60. Per likusį laiką Lenkijos čempionai išsigelbėti nesugebėjo ir patyrė nesėkmę rezultatu 62:69.

„Asseco Prokom“: B.Brownas 16, R.Varda 14, D.Ewingas 10, R.Burrellas 6.

„Partizan“: J.Gistas 16 (6 atk. kam.), N.Jawai 15 (6 atk. kam.), R.Katičius 10, D.Kečmanas 9.