Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tadas Klimavičius Europos taurės turnyre išplėšė pergalę savo ekipai

Tadas Klimavičius
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Tadas Klimavičius
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sužaista dar vienuolika 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro penktojo turo rungtynių, kuriose keturi lietuviai pelnė 40 taškų.

Trečiąją pergalę antrosios konferencijos A grupėje iškovojo antroje vietoje esanti Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) komanda, namuose 90:74 (24:14, 21:18, 17:17, 28:25) nugalėjusi pirmąją nesėkmę patyrusius grupės lyderius Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkus.

Nepilnai pustrečios minutės (2:26) aikštelėje praleidęs lietuvis prametė dvitaškį ir taškų nepelnė, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Taip pat trečiąją pergalę iškovojo ir į trečiąją poziciją pakilo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) klubas, svečiuose 85:84 (20:32, 16:18, 20:18, 29:16) įveikusi ketvirtąją nesėkmę patyrusią grupės autsaiderę Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) ekipą su Rimantu Kaukėnu bei Kšištofu Lavrinovičiumi.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs B.Veikalas pelnė 18 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 24 minutes (24:09) jis pataikė 5 tritaškius iš 8, 1 dvitaškį iš 3 bei vienintelį baudos metimą.

T.Klimavičiaus sąskaitoje 12 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas ir viena klaida. Per nepilnas 24 minutes (23:42) jis pataikė 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 4 baudų metimus iš 8, tarp jų ir abu pergalingus, likus 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos.

R.Kaukėnas nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą, o K.Lavrinovičius į svečių krepšį įmetė 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 18 su puse minutės (18:27) jis pataikė 1 tritaškį iš 6, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Pirmosios konferencijos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 4 1 378:378
2. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 3 2 416:355
3. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 3 2 418:440
4. Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija) 2 3 373:376
5. Saragosos CAI (Ispanija) 2 3 418:423
6. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 1 4 368:399

Trečiąją pergalę trečiadienį iškovojo ir trečiojoje C grupės vietoje įsitvirtino Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ (Čekija) klubas, svečiuose 66:65 (10:13, 24:19, 15:11, 17:22) įveikęs Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) ekipą.

Kitų C grupės rungtynių rezultatai:

Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) – Nansi SLUC (Prancūzija) 73:88
Romos „Acea“ (Italija) – Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) 83:81

Pirmosios konferencijos C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Romos „Acea“ (Italija) 4 1 426:390
2. Nansi SLUC (Prancūzija) 4 1 385:359
3. Nimburko ČEZ (Čekija) 3 2 381:383
4. Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) 2 3 371:370
5. Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) 1 4 368:385
6. Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) 1 4 357:401

Antrąją nesėkmę patyrė ir trečiojoje pozicijoje šešių ekipų D grupės turnyre liko Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, išvykoje 86:89 (12:15, 26:24, 22:23, 26:27) nusileidęs Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) komandai.

Antrosios konferencijos D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 4 1 385:361
2. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 4 1 413:394
3. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 3 2 430:389
4. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2 3 437:431
5. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 1 4 391:422
6. Rygos VEF (Latvija) 1 4 351:410

B grupės rungtynių rezultatai:

Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) – Dižono JDA (Prancūzija) 76:79
Kantu „FoxTown“ (Italija) – Ostendės „Telenet“ (Belgija) 68:60

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 5 0 421:364
2. Dižono JDA (Prancūzija) 4 1 372:353
3. Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 2 3 397:403
4. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 2 3 373:387
5. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 1 4 348:375
6. Kantu „FoxTown“ (Italija) 1 4 362:391

F grupės rungtynių rezultatai:

Salonikų PAOK (Graikija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 80:60
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) – Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) 75:63 Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) – Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 69:79

Antrosios konferencijos F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 5 0 408:310
2. Salonikų PAOK (Graikija) 4 1 364:357
3. Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) 3 2 390:380
4. Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 2 3 356:363
5. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1 4 367:397
6. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 0 5 356:434

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek