Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tautvydas Barštys milijonus atrankos turnyrui skirs negavęs Kauno savivaldybės garantijų, tik „Sabo garbės žodį“

Tautvydas Barštys
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Tautvydas Barštys
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis. Per jį buvo paskirti jaunųjų krepšininkų rinktinių vyriausieji treneriai bei į LKF priimti nauji nariai.

Nuspręsta, kad Lietuvos rinktinėms 2012-aisiais vadovaus Gintaras Razutis (vaikinų U16 rinktinė), Ramunė Kumpienė (merginų U16 rinktinė), Arūnas Visockas (vaikinų U18 rinktinė), Diliara Velišajeva (merginų U18 rinktinė), Kazys Maksvytis (vaikinų U20 rinktinė) ir Dalius Ubartas (merginų U20 rinktinė).

17-mečių vaikinų rinktinė kol kas liko be vyriausiojo trenerio. Vykdomojo komiteto nariai po diskusijos rekomendavo į šias pareigas skirti vieną LKL dirbantį krepšinio specialistą. Jis bus įvardintas po pokalbio su federacijos atstovais.

Per posėdį naujais LKF nariais tapo KK „Perlas“, administruojantis NKL rungtyniaujančią „Perlo-MRU“ ekipą, ir VšĮ sporto klubas „Eos“, valdantis LMKL komandą „Sirenos“.

Vykdomojo komiteto nariai taip pat pritarė LKF vadovų iniciatyvai Kaune įsigyti patalpas. Jos ateityje galėtų tapti savotiškais krepšinio namais, kuriuose įsikurtų ir laikinojoje sostinėje įsikūrusių nacionalinių lygų biurai.

Taip pat vykdomojo komiteto nariams buvo pristatyta informacija apie kitais metais mūsų šalyje vyksiančius tarptautinius turnyrus ir galimybes mūsų šaliai gauti teisę rengti Londono olimpinių žaidynių atrankos turnyrą.

„Esame žmonės, kurie laikosi duoto žodžio. Rizikuojame, bet išliekame garbingi“, tikino Tautvydas Barštys

Po posėdžio surengtoje spaudos konferencijoje buvo paskelbta, kad bendrovė „KG Group“ paskolins Lietuvos krepšinio federacijai reikiamus 10 mln. litų be jokių garantijų, nes iki FIBA nurodyto termino sutvarkyti visų garantijų dokumentų tiesiog neįmanoma suspėti.

„Esame žmonės, kurie laikosi duoto žodžio. Rizikuojame, bet išliekame garbingi. Kas yra krepšinis Lietuvoje kalbėti nereikia. Remti krepšinį – kiekvieno Lietuvos verslininko garbės reikalas. Didžiausias garantas yra šalia manęs sėdintys žmonės – Arvydas Sabonis ir Mindaugas Balčiūnas. Verslo visuomenėje didžiausi kontraktai visada pasirašomi duodant žodį. Man asmeniškai A. Sabonio ir M. Balčiūno žodžiai yra svarbesni nei bet koks savivaldybės garantas“, — teigė „KG group“ valdybos pirmininkas Tautvydas Barštys.

LKF prezidentas A. Sabonis, atsidėkodamas už pasitikėjimą ir pagalbą, T. Barščiui įteikė simbolinį bilietą į olimpinio atrankos turnyro rungtynes 1 eilėje 1 vietoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek