Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiesioginio eterio nesklandumai: kaip Arvydas Sabonis išgąsdino žurnalistus (video)

Arvydas Sabonis
Šarūno Mažeikos nuotr. / Arvydas Sabonis
Šaltinis: krepsinis.net
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV3 televizija pradėjo Europos vyrų krepšinio čempionato transliacijų maratoną – sekmadienį žiūrovams buvo pristatyta burtų traukimo ceremonija. Ji intrigavo ne tik dėl pačių burtų nenuspėjamumo, bet ir dėl juokingo atsitikimo: Arvydui Saboniui netikėtai priėjus prie ceremonijos vedėjo Roberto Petrausko, šiam teko skubiai keisti tiesioginio eterio pašnekovus.

TV3 žinių komanda puikiai supranta, kad krepšinis – ne tik varžybos aikštėje, bet ir emocijos šalia jos. Todėl norėdama savo žiūrovams pateikti tikras, o ne suvaidintas emocijas, TV3 Žinių tarnyba įsipareigojo surengti kuo daugiau tiesioginių reportažų – kad krepšinio nuotaika pasiektų visus Lietuvos gyventojus.

Sekmadienį mes dar kartą parodėme, kas yra svarbiausias Lietuvos vyras – tai Arvydas Sabonis. Deja, jis kartais ateina vėliau ir staiga... TV3 žinios planavo, kad Arvydas Sabonis duos interviu tiesioginio eterio metu, tačiau dėl organizacinių nesklandumų jis vėlavo ateiti prie žurnalisto, todėl Robertas Petrauskas turėjo suktis iš situacijos ieškodamas kitų pašnekovų. Tačiau atėjo Sabas ir viskas stojo į savo vietas.

„Tiesioginis eteris yra labai daug šaltų nervų ir greitos reakcijos. Džiaugiuosi, kad Robertas Petrauskas pademonstravo esąs tikras reporteris. Kartu noriu atsiprašyti Tomo Rimkaus ir Richardo Stokeso, kad jiems teko užleisti vietą žmogui, į kurį pakėlę galvas į dangų žiūri visi lietuviai“, – sakė TV3 žinių vyriausiasis redaktorius Sigitas Babilius.

TV3 televizija transliuos visas Europos krepšinio čempionato rungtynes, kurias žais Lietuvos krepšinio rinktinė, bei finalinį turnyro etapą.
 

krepsinis.net
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek