2013 12 29

Trijų lietuvių atstovaujamas „Budivelnyk“ turėjo vargo su Gedimino Maceinos „Dnipro“ klubu

Sekmadienį Ainaro Bagatskio treniruojama Kijevo „Budivelnyk“ (8/5) komanda su Darjušu Lavrinovičiumi, Dainiumi Šalenga ir Michailu Anisimovu tik puikiai apsigynusi paskutiniame kėlinyje 75:70 (19:21, 14:27, 21:18, 21:4) palaužė Gedimino Maceinos atstovaujamą Dneprodzeržinsko „Dnipro“ (1/10) ekipą.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / budivelnyk.ua nuotr.

Nuo atsarginių suolelio pakilęs D.Lavrinovičius per 31 minutę surinko 11 taškų (2/7 dvit., 1/2 trit., 4/7 baudų), atkovojo 12 (4 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 5 varžovų pražangas, dusyk suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Anisimovas per 14 minučių įmetė 3 taškus (1/6 dvit., 1/1 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą, dusyk suklydo, gavo 2 blokus ir dukart prasižengė.

D.Šalenga mačui registruotas nebuvo.

„Budivelnyk“: DaJuanas Summersas (4/12 dvit., 2/5 trit., 13 atk. kam.) 18, Janis Strelniekas (5/6 dvit., 6 rez. perd.) 16, Blake'as Ahearnas (4/13 trit., 5 rez. perd.) 15.

„Dnipro“: Donaldas Simsas (2/8 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 6 išpr. praž.) 23, Igoris Kravcovas (10 atk. kam.) 15.

G.Maceina per 36 su puse minutės pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 0/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 4 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.