2013 11 26

Trys lietuviai pelnė daugiau nei pusę „Budivelnyk“ taškų

Ketvirtąją pergalę septintose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į septintąją vietą pakilo Kijevo „Budivelnyk“ klubas, pirmadienį namuose 82:55 (16:20, 21:7, 21:15, 24:13) sutriuškinęs „Doneck“ krepšininkus, kurie patyrė pirmąją nesėkmę po septynių pergalių sezono starte.
Michailas Anisimovas
Michailas Anisimovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas.

D.Lavrinovičius per 28 su puse minutės pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

27 su puse minutės žaidęs M.Anisimovas taip pat pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

23 minutes rungtyniavusio Dainiaus Šalengos indėlis į pergalę 10 (2/3 dvit., 2.4 trit.) taškų, du sugriebti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 5 pražangos.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Ricky Minardas, 12 – Janis Strelniekas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Benas McCauley (16 tšk.), Marco Killingsworthas (11 tšk.) bei Bernardas Kingas (10 taškų).

Romualdo Petronio treniruojama Krivyj Riho „Krivbas“ (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai) užima aštuntąją vietą, Dniepropetrovsko „Dnipro“ (1 pergalė ir 5 pralaimėjimai) klubas, kurį treniruoja Valdemaras Chomičius – dvyliktas, o visus penkis susitikimus pralaimėjusi Dnieprodzeržinsko „DniproAZOT“ ekipa su Gediminu Maceina – keturiolikta.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius