Trys lietuviai pelnė daugiau nei pusę „Budivelnyk“ taškų

Michailas Anisimovas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Michailas Anisimovas
0

Ketvirtąją pergalę septintose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į septintąją vietą pakilo Kijevo „Budivelnyk“ klubas, pirmadienį namuose 82:55 (16:20, 21:7, 21:15, 24:13) sutriuškinęs „Doneck“ krepšininkus, kurie patyrė pirmąją nesėkmę po septynių pergalių sezono starte.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas.

D.Lavrinovičius per 28 su puse minutės pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

27 su puse minutės žaidęs M.Anisimovas taip pat pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

23 minutes rungtyniavusio Dainiaus Šalengos indėlis į pergalę 10 (2/3 dvit., 2.4 trit.) taškų, du sugriebti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 5 pražangos.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Ricky Minardas, 12 – Janis Strelniekas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Benas McCauley (16 tšk.), Marco Killingsworthas (11 tšk.) bei Bernardas Kingas (10 taškų).

Romualdo Petronio treniruojama Krivyj Riho „Krivbas“ (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai) užima aštuntąją vietą, Dniepropetrovsko „Dnipro“ (1 pergalė ir 5 pralaimėjimai) klubas, kurį treniruoja Valdemaras Chomičius – dvyliktas, o visus penkis susitikimus pralaimėjusi Dnieprodzeržinsko „DniproAZOT“ ekipa su Gediminu Maceina – keturiolikta.