2014 10 11

Turkijos krepšinio čempionate pergales iškovojo Martyno Pociaus ir Renaldo Seibučio klubai

Šeštadienį prasidėjusiame 2014-2015 metų Turkijos vyrų krepšinio čempionate trys lietuviai pelnė 44 taškus.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Geriausiai sekėsi Martynui Pociui, kurio Stambulo „Galatasaray“ klubas namuose 94:85 (26:14, 21:21, 21:24, 26:26) nugalėjo „Ušak Sportif“ ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 20 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 34 žaidimo minutes (33:57) M.Pocius pataikė 2 tritaškius iš 7, 5 dvitaškius iš 10 ir realizavo 4 baudų metimus iš 6.

23 taškus į svečių krepšį įmetė Carlosas Arroyo, po 13 – Vladimiras Micovas ir Furkanas Aldemiras.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Christopheris Warrenas (21 tšk.), Justinas Carteris (17 tšk.), Ericas Buckneris ir Courtney Fellsas (po 10 taškų).

Pergale naująjį sezoną pradėjo ir debiutantas Stambulo „Daruššafaka Doguš“ klubas su Renaldu Seibučiu, savo aikštėje 74:71 (16:17, 17:17, 19:22, 22:15) įveikęs Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Taylorui Brownui (16 tšk.), Jamonui Lucasui (15 tšk.) ir Johnui Shurnai (14 tšk.).

Per 26 su puse žaidimo minutės (26:17) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 4 dvitaškius iš 6, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Svečių gretose išsiskyrė Jajuanas Johnsonas (26 tšk.) ir Mehmetas Tunčeri (18 tšk.).

Nepavyko pergalės iškovoti tik taip pat lygoje debiutuojančiai Stepono Babrausko „Istanbul BŠB“ komandai, kuri namuose 70:71 (22:17, 17:18, 14:19, 17:17) nusileido Anksros „Kolejliler“ penketukui.

Jure Balažičius šeimininkams pelnė 15 taškų, Caneras Topaloglu, Arthuras Stephensonas ir S.Babrauskas – po 13. Per 24 su puse minutės (24:28) Lietuvos krepšininkas pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 5, realizavo 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

22 taškus nugalėtojams pelnė Abdulas Al Aminu, po 12 – Matthew Gatensas ir Clay'us Tuckeris.