2013 04 10

Ukrainos krepšinio superlygos ketvirtfinalio serijoje Simono Serapino ekipa antrąsyk įveikė Dariaus Songailos klubą

Antradienį antrosiose Ukrainos krepšinio superlygos ketvirtfinalio rungtynėse trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusi Simono Serapino Mariupolio „Azovmaš“ komanda, namuose 82:74 (25:12, 18:23, 22:15, 17:24) nugalėjo šeštojoje pozicijoje likusį bei čempiono titulą ginantį Dariaus Songailos Donecko „Doneck“ klubą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2-0.
Simonas Serapinas
Simonas Serapinas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Pirmąsias rungtynes namuose Mariupolio krepšininkai laimėjo 102:93.

S. Serapino indėlis į antrąją pergalę – 3 taškai, 4 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 2 blokuoti varžovų metimai ir 4 pražangos. Per nepilnas 22 minutes (21:41) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, tačiau prametė abu dvitaškius bei abu baudų metimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tadija Dragičevičius (25 tšk.), Lynnas Greeras (23 tšk.), Miroslavas Raduljica ir Aleksandras Kolčenka (po 10 tšk.).

D. Songaila svečiams pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 25 su puse žaidimo minutės (25:29) puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 11 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

16 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Curtis Millage'as, 11 – D'oras Fischeris.

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį ir sekmadienį jau bus žaidžiamos Donecke.

Antrąją nesėkmę ketvirtfinalio serijoje patyrė reguliarųjį sezoną septinta baigusi Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ komanda su Tomu Delininkaičiu. Čerkasų ekipa antradienį svečiuose po pratęsimo 89:93 (22:14, 22:28, 19:18, 18:21, 8:12) nusileido Zaporožės „Ferro-ZNTU“ krepšininkams, kurie pirmauja serijoje 2-0.

Pirmąjį susitikimą svečiuose Čerkasų klubas sekmadienį pralaimėjo 83:88.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 7 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 32 minutes (31:58) T. Delininkaitis pataikė 1 tritaškį iš 8 ir 2 dvitaškius iš 5.

25 taškus pralaimėjusiems pelnė Cherlesas Thomas, 19 – Denis Jakovlevas, 15 – Dante Swansonas.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Randy's Culpepperis, 19 – R.T. Guinnas, 16 – Jeremy's Chappellas, 15 – Danielis Werneris.

Dabar serija keliasi į Čerkasus, kur penktadienį ir sekmadienį bus žaidžiami kiti du susitikimai.