2011 10 26

„Unicajos“ veteranas Berni Rodriguezas: „Įveikti „Žalgirį“ bus sudėtinga visiems“

Pirmąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojusi Malagos „Unicajos“ (Ispanija) ekipa negailėjo komplimentų nugalėtam Lietuvos čempionui Kauno „Žalgiriui“.
Tremmelas Dardenas džiaugiasi pergale
„Unicajos“ krepšinkų džiaugsmas po pergalės prieš „Žalgirį“. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Žalgiris“ yra gera komanda su tikrai gerais žaidėjais. Įveikti „Žalgirį“ bus sudėtinga visiems“, – neabejojo Malagos „Unicajos“ veteranas Berni Rodriguezas.

Jau 13 sezonų „Unicajos“ aprangą vilkintis 31 metų gynėjas pats pelnė 9 taškus ir padėjo Ispanijos čempionato lyderiams laimėti po pratęsimo – 78:85.

„Padarėme daugybę klaidų, o ypač – antrajame kėlinyje. Tačiau pabaigoje žinojome, kaip žaisti prieš „Žalgirį“. Nors prireikė pratęsimo, momentais žaidėme gerai. Tačiau mums dar daug ką reikia tobulinti. Svarbiausia, kad iškovojome pergalę ir išliekame nepralaimėję namuose tiek Ispanijos čempionate, tiek Eurolygoje“, – kalbėjo B.Rodriguezas.

„Rungtynės buvo nepaprastai sunkios, – auklėtiniui pritarė „Unicajos“ vyriausiasis treneris Chusas Mateo. – Antrajame kėlinyje matėme daugybę skubotų metimų ir atlikome vos tris rezultatyvius perdavimus. Tą ketvirtį sužaidėme blogai ir „Žalgiris“ įgijo pranašumą.“

„Didžiosios pertraukos metu komanda suprato, kad turi sunkiai dirbti, jog išlygintų žaidimą, ir mums tai pavyko. Žaidėme gerai nebūdami puikūs, bet parodėme charakterį. Spurtuodavome sunkiausiais momentais ir esu dėl to labai laimingas. Taip pat labai svarbu, kad komanda parodė, jog žaisdama kartu pasiekia rezultatą“, – pridūrė Ch.Mateo.