Publikuota: 2014 rugsėjo 14d. 00:19

Utenos „Juventus“ krepšininkai įveikė Ukrainos vicečempionus

Dainius Adomaitis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dainius Adomaitis

Naujajam krepšinio sezonui besirengiantis Utenos „Juventus“ klubas šeštadienį Panevėžyje vykusiose kontrolinėse rungtynėse 70:63 (14:15, 12:20 24:12, 20:16) įveikė Ukrainos vicečempionę Južnės „Chimik“ komandą.

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse svečiai iš Ukrainos pirmieji išsiveržė į priekį (6:4), tačiau Nikitos Barinovo bei Valdo Dabkaus tikslios atakos leido „Juventus“ komandai persverti rezultatą savo naudai – 10:6, informuoja uteniškių ekipos svetainė internete.

Nors uteniškiai pranašumą savo rankose laikė beveik iki pat kėlinio pabaigos, paskutinės atakos metu „Chimik“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir po pirmojo ketvirčio turėjo minimalią persvarą – 15:14.

Nors vienu metu komandas teskyrė taškas, lemiamomis minutėmis Dainiaus Adomaičio auklėtiniai žaidė tiksliau ir šventė pergalę rezultatu 70:63.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ krepšininkai itin netiksliai atakavo iš toli, o tuo pasinaudoję ukrainiečiai pradėjo didinti savo pranašumą. Įpusėjus antrajam kėliniui Južno ekipos atotrūkis pirmą kartą tapo dviženklis (28:18), bet Rashauno Boraduso ir Simo Buterlevičiaus tikslios atakos sumažino uteniškių deficitą perpus – 26:31. Visgi kėlinio pabaiga ir vėl sėkmingiau suklostė svečiams, kurie įpusėjus mačui buvo priekyje – 35:26.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė Utenos ekipa. Tolimą metimą pataikė N.Barinovas, du tritaškius pridėjo Edgaras Stanionis ir sužaidus vos keturias minutes rezultatas tapo lygus – 40:40. Antroje ketvirčio pusėje keturis taškus iš eilės surinko Valdas Dabkus ir tai leido „Juventus“ komandai prieš lemiamas dešimt minučių jau būti priekyje – 50:47.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ komanda pranašumo iš savo rankų jau neišleido. Nors vienu metu komandas teskyrė taškas, lemiamomis minutėmis Dainiaus Adomaičio auklėtiniai žaidė tiksliau ir šventė pergalę rezultatu 70:63.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Valdas Dabkus, 13 – Rashaunas Boradusas, 12 – Vaidas Čepukaitis, 11 – Edgaras Stanionis, 9 – Nikita Barinovas, 8 – Simas Buterlevičius, 1 – Arvydas Šikšnius.

Varžovų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Maksimas Kornijenka (13 tšk.), Sergejus Popovas (10 tšk.) bei praėjusį sezoną Šiaulių „Šiaulių“ komandoje žaidęs Derekas Needhamas (8 taškai).

Temos: 1 Utenos Juventus
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pasaulis kišenėje

Aukščiausias apžvalgos bokštas šalyje: jau galima užlipti ant TV bokšto „lėkštės“

Aktualu

Išgertuves iš Kybartų pataisos namų transliavusiems kaliniams gėda, įstaigos vadovas nušalintas nuo pareigų

Tiesiogiai Sportas

Debiutantas prieš „raudonuosius velnius“: Panama – Belgija

Verslas

Įstiklintas istorinio pastato fasadas supykdė architektus

Verslas

Dar vienas prekybos tinklas surinks senus drabužius: prie H&M ir „Zaros“ jungiasi „John Lewis“

Aktualu

Vilniuje sprogus troleibuso padangai sužeisti keturi žmonės, vyrui nutrauktas kojos pirštas

Aktualu

JAV mokslininkai: Kaliningrade buvo atnaujinta branduolinių ginklų saugykla

„Vieni vartai“: vokiečių bei brazilų sensacijos ir aistras sprogdinanti mergina

Mokesčių reforma Verslas

Reformos klimpsta: mokesčių ir pensijų pertvarkos gali ir nebebūti

15min iš Maskvos Sportas

Lenda pirmieji liapsusai: rusai pardavė bilietus net į tokias stadionų vietas, kurių nėra

Jungtinių Arabų Emyratuose projektuojami gamtą saugantys kupolai

Sportas

Švedų šventė pasaulio čempionate – VAR paskirtas baudinys lėmė pergalę

Oksana Pikul sūnui ieško auklės: „Norime žmogaus, kurį priimtumėme kaip šeimos narį“

Kaip Las Vegasas palaikė savo ledo ritulininkus NHL finale

Gazas

Legendinėse 24 val. trukmės Le Mano lenktynėse parodytas koncepcinis automobilis „Toyota GR Super Sport“

Vestuvėse ant žolės paslydusi Meghan Markle vos nepargriuvo: plinta video

Atlikėja Goda Alijeva ir buvęs krepšininkas Rolandas Alijevas išgyvena santykių krizę

Aktualu

Kaišiadorių r. į avariją su 16 keleivių pakliuvusio mikroautobuso vairuotojas buvo girtas

Verslas

Padėtis kaista: į valstybės biudžetą lėšų šįmet įplaukė jau mažiau, nei prognozuota

Aktualu

Verslas

Gyvenimas

Valstybės 100-mečio proga A.Mickevičius sukūrė „prezidentinius“ kvepalus

Aktualu

„Lietuvos balso“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius švenčia 30-metį: pasidalijo miela šeimos fotosesija