Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Romanovas: „Iki šiol žiūrėjau, dabar pradėsiu vadovauti“

Vladimiras Romanovas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vladimiras Romanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas, komentuodamas Lietuvos krepšinio pasaulį sukrėtusius pokyčius komandoje, „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“ pakartojo jau anksčiau išsakytą mintį, kad pagrindinė nesutarimų su komandos vadovais priežastis buvo tai, kad jie pernelyg mažai leido žaisti jaunimui. Jis taip pat teigė, jog dabar pats aktyviau dalyvaus komandos veikloje.

Interviu „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Lietuva tiesiogiai“ iš pradžių V.Romanovas juokavo. Į klausimą apie Lietuvą nustebinusius pokyčius komandoje, jis pasitikslino: „Nustebino ką konkrečiai?“ Surimtėjęs komandos savininkas teigė, kad pagrindinė atsisveikinimo su komandos vadovais priežastis buvo tai, kad nebuvo išnaudojamas jaunimas, per septynis mėnesius jie beveik negavo galimybių žaisti. Jau ir anksčiau interviu metu V.Romanovas tvirtino, kad būtent požiūrio į jaunimo dalyvavimą komandos žaidime nesutapimas su komandos vadovais ir lėmė šiuos pokyčius. „Juk trenerio darbas – iš bet kurio žaidėjo padaryti žvaigždę“, – kritikavo jis trenerius, kurie neva nepakankamai daug dėmesio skyrė jaunimui.

V.Romanovas sakė, kad dar prieš Naujuosius metus sakęs komandos vadovams, kad jei nebus griebiamasi priemonių, „Žalgiris“ pralaimės visiems LKL čempionate. „Jie juokėsi. Labiausiai juokėsi Algirdas Brazys“, – pasakojo V.Romanovas. Anot „Žalgirio“ savininko, jis išvyko atostogų, o grįžęs pamatė, kad niekas nepasikeitė. „Niekas nesikeičia žaidime ir galvoje to vadinamojo sporto direktoriaus“, – pasakojo V.Romanovas.

Jie juokėsi. Labiausiai juokėsi Algirdas Brazys, – sakė V.Romanovas.V.Romanovas sakė, kad problema buvo ne komandos rezultatai, o keliai, kuriais einama tų rezultatų link, nepastebint problemų. V.Romanovas negailėjo ir šiurkščių žodžių. „Kiaušiniai dideli, o patys – impotentai“, – V.Romanovas sakė apie kai kuriuos dabar jau buvusius komandos vadovus, nesugebėjusius įgyvendinti keliamų tikslų.

A.Brazys teigė, kad „Žalgiris“ geriausius rezultatus demonstravo tuo metu, kai V.Romanovas buvo išvykęs slidinėti ir nesikišo į komandos darbą, ir apkaltino jį komandos griovimu. Tačiau V.Romanovas atrėžė, kad kaip tik nesėkmės prasidėjo tuomet, kai jis pabandė paklausyti žmonių, kurie teigė, jog A.Brazys yra geras treneris, geras sporto direktorius. V.Romanovas juokais siūlė A.Brazį įdarbinti „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui ir netgi pasiūlė mokėti pusę šio algos – su sąlyga, kad ji nesiektų 1 000 litų.

V.Romanovas neslepė nuo šiol kur kas aktyviau dalyvausiąs komandos veikloje, nes nepasiteisino nei Gintaro Krapiko, nei kitų specialistų mintys. „Iki šiol žiūrėjau, dabar pradėsiu vadovauti“, – teigė V.Romanovas, dabartinį „Žalgirį“ vadinantis kone mėgėjiško lygio. Verslininkas paneigė A.Brazio pareiškimus, kad dalyvaudavo treniruotėse, kišdavosi į strateginius sprendimus. V.Romanovas teigė nebent kelis kartus susitikęs su treneriais, tačiau nuo šiol ketinantis tam skirti daug laiko, bendrauti su žaidėjais, treneriais.

V.Romanovas teigė tikįs, kad „Žalgiris“ šiais metais taps čempionu, tačiau sakė, kad jam ne tai svarbiausia. „Laimėti viską, – tikslas trenerių ir žaidėjų“, – sakė V.Romanovas. O jo tikslas sukurti komandos „gamybą, evoliuciją į priekį“.

Jis nenorėjo atskleisti, kokie treneriai galėtų būti pakviesti į „Žalgirį“. „Visas pasaulis atidarytas“, – tepasakė V.Romanovas. Jis teigė dėl savo sprendimų nesikonsultavęs su Arvydu Saboniu ir juokavo, kad geriausia patarėja jam neva esanti žmona, kuri išsyk pasakė, jog A.Brazys jai nepatinka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek