Varda solidžiai debiutavo Pačėso komandoje (visi rezultatai)

Ratko Varda gali keltis į Ispaniją, su savimi pasiimdamas ir Joną Mačiulį
Eriko Ovčarenkos/15min.lt nuotr. / Praėjusiame sezone „Žalgirio“ aprangą vilkėjęs R.Varda solidžiai debiutavo „Asseco Prokom“ ekipoje.
Šaltinis: BasketNews.lt
0

Penkioliktą iš eilės pergalę Lenkijos čempionate iškovojo Tomo Pačėso vadovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ komanda. Ji sekmadienį namie 102:98 (22:15, 29:23, 25:27, 26:33) nugalėjo Stalova Volos „Stal“ ekipą.

Galingai Gdynės ekipoje debiutavo Ratko Varda. Buvęs žalgirietis vos per 13 minučių pelnė 14 taškų ir atkovojo 4 kamuolius.

„Stal“ ekipai atstovaujantis Marius Kasiulevičius per 8 minutes surinko 3 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Pergale džiaugėsi ir Česnauskis

Septintą pergalę šventė Slupsko „Energa Czarna“ ekipa, kurios garbę gina Mantas Česnauskis. Lietuvio klubas namie 72:65 (26:24, 8:10, 23:18, 15:13) palaužė Poznanės „PBG Basket“.

M.Česnauskis per 30 minučių surinko 15 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Budzinauskas ir „Sportino“ lieka dugne

Tryliktą nesėkmę per 15 rungtynių turėjo pripažinti Mindaugo Budzinausko Inovorclavo „Sportino“, savo aikštėje 77:79 (23:25, 15:17, 18:19, 21:18) nusileidusi Kolobžego „Kotwica“ krepšininkams.

M.Budzinauskas per 24 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Lietuviai taškų nepelnė, o „Trefl“ pralaimėjo

Nesėkmę patyrė du lietuvius turinti Sopoto „Trefl“. Ji savo aikštėje 73:80 (22:25, 7:13, 27:15, 17:27) turėjo pripažinti Vloclaveko „Anwil“ pranašumą.

Sopoto ekipai negalėjo padėti Saulius Kuzminskas, o kitas lietuvis Gintaras Kadžiulis per 10 minučių taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.