2011 07 04

Varžybose Vilniuje Virgilijus Alekna pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą

Sostinės „Vingio“ stadione įvyko lengvosios atletikos varžybos Barselonos olimpinių žaidynių čempiono Romo Ubarto taurei laimėti, kuriose dalyvavo stipriausi Lietuvos disko metikai.
Virgilijus Alekna
Virgilijus Alekna / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nugalėjo Virgilijus Alekna, kuris geriausiu ketvirtuoju bandymu diską nuskraidino 66,93 metrais. Artimiausias varžovas nuo 39-erių metų dukart olimpinio ir pasaulio čempiono atsiliko beveik 8,5 metrais.

Tai antras geriausias V.Aleknos rezultatas šį sezoną, nusileidžiantis tik prieš mėnesį Judžine, JAV, užfiksuotam 67,19 m nuotoliui.

Pirmuoju bandymu V.Aleknos sviestas diskas skriejo 64,61 metrais, antruoju – 65,51, trečiuoju – 64,59, penktuoju – 65,56, o šeštasis nebuvo įskaitytas.

V.Aleknai tai buvo generalinė repeticija prieš šį penktadienį, liepos 8 d., Paryžiuje prasidėsiantį ketvirtąjį „Deimantinės lygos“ varžybų etapą. Bendroje šių varžybų įskaitoje lietuvis užima antrąją vietą.

Antrąją vietą R.Ubarto taurės varžybose užėmė 26-erių Aleksas Abromavičius (58,50 m), trečias liko V.Aleknos įpėdiniu tituluojams 21-erių Andrius Gudžius (58,44 m).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas