2009 09 26

„Ventspils“ triumfavo mažajame BBL turnyro finale

Baltijos krepšinio lygos (BBL) surengtame draugiškame turnyre trečiąją vietą iškovojo Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai, kurie mažajame finale 91:67 nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipą.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.

Estijos klubas latviams priešinosi tik vieną kėlinį, vėliau „Ventspils“ spurtavo ir įgijo pranašumą, kuris augo, kol tapo triuškinantis – 76:50.

„Ventspils“: Arturas Strelniekas 18, Martinas Berkis 16, Marekas Jurevičius 13, Ronaldas Zakis 12.

„Kalev/Cramo“: Gertas Dorbekas 16, Gregoras Arbetas 15, Viljaras Veski 12.

Kauno sporto halėje vykstančio turnyre finale susikaus „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos.