Vilniaus „Perlui“ nepavyko patekti į Maroke vykstančio turnyro pusfinalį

Vilmantas Dilys (nr. 21)
D.Mataičio/Scanpix nuotr. / Vilmantas Dilys (nr. 21)
0

Ketvirtadienį Vilniaus „Perlas“ draugiškame turnyre Maroke išbandė jėgas su Makedonijos čempionato ir vienais iš Balkanų lygos lyderių Kavadarčio „Feni Industries“ klubu.

Rungtynių pradžioje R.Štelmaherio auklėtiniai pirmavo 15:3, tačiau „Feni Industries“ pasinaudojo po keitimų išsiderinusiu lietuvių žaidimu, rezultatą persvėrė (18:23) ir nedidelį skirtumą išlaikė iki pat vidurio pertraukos (37:42). Nors vilniečiai ir bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau 30 minutę makedonų pranašumas padidėjo iki 9 taškų (54:63).

Ketvirto kėlinuko metu „Perlo“ žaidėjai atidavė paskutines jėgas ir beveik panaikino priešininkų pranašumą – likus žaisti 30 sekundžių V.Dilys pelnė dvitaškį su pražanga, tačiau makedonai sėkmingai metė baudos metimus ir šventė galutinę pergalę – 75:76.