Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus „Sakalai“ grįžta į krepšinio aikštę

Rungtynių akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: sportas.info
0
A A

Vilniaus krepšinio lygos mėgėjų pirmenybėse startuos Vilniaus „Sakalų“ krepšinio komanda. Ją subūrė ir išlaikyti žada šio klubo aistruoliai.

Šeštadienį Vilniaus krepšinio lygos mėgėjų pirmenybėse startuos Vilniaus „Sakalų“ krepšinio komanda. Lygos C pogrupyje „Sakalai“ rungsis su „Autovaldovo“ komanda.

„Tiesiog surinkome komandą, kuri žaistų miesto lygoje. Nenorėčiau to vadinti kažkokiu atkūrimu. Sakykim taip – „Sakalai“ grįžta į krepšinio aikštelę“, – sakė vienas ištikimiausių „Sakalų“ gerbėjų Domas Palevičius. Jis buvo vienas pagrindinių šio sprendimo entuziastų.

1991 metais įsikūrę Vilniaus „Sakalai“ 1994-aisiais buvo priimti į Lietuvos krepšinio lygą. Joje komanda žaidė iki pernai vasaros. 2013-2014 metų sezonui  „Sakalų“ klubas buvo suspenduotas.

1991 metais įsikūrę Vilniaus „Sakalai“ 1994- aisiais buvo priimti į Lietuvos krepšinio lygą. Joje komanda žaidė iki pernai vasaros. 2013-2014 metų sezonui  „Sakalų“ klubas buvo suspenduotas. Jam nebuvo leista dalyvauti LKL pirmenybėse, kol nepadengs susikaupusių skolų.

Per metus „Sakalai“ skolų nepadengė ir gegužę prarado LKL licenciją. 

Šį sezoną „Sakalų“ krepšinio klubas nestartavo jokioje lygoje. Todėl Vilniaus krepšinio lygoje šiuo pavadinimu žaisti susiruošė „Sakalų“ gerbėjų klubo suburta komanda.

„Bet mūsų nuostata buvo – kad ir kokios bankroto bylos vyktų, „Sakalų“ komanda turi žaisti. Su vis dar dokumentuose egzistuojančiu „Sakalų“ krepšinio klubu mes nieko nederinome. Nes iš tiesų nelabai yra su kuo ten ką derinti. Aišku, mūsų didžiausias noras būtų, kad „Sakalai“ padengtų savo skolas ir toliau vystytų profesionalų krepšinį. Bet stebuklų laukti nėra ko. Ir taip komanda nežaidžia daug laiko“, – dėstė savo požiūrį D.Palevičius.

Anot jo, kad ir Vilniaus krepšinio lygoje žaidžianti komanda burs „Sakalų“ gerbėjus į rungtynes, neleis jiems išsiskirstyti.

Lietuvos krepšinio lygoje „Sakalai“ turėjo negausią, bet labai ištikimą aistruolių grupę, pelniusią ir didesnių krepšinio aistruolių bendruomenių pagarbą.

Šie žmonės žada dalinai išlaikyti VKL žaidžiančią komandą. Kitą dalį komandos biudžetui reikalingų pinigų jie tikisi surinkti iš rėmėjų.

„Nenaudojame buvusio „Sakalų“ logotipo, nes neturime tokios juridinės teisės. Tikimės, kada nors ateityje visi šie klausimai susitvarkys. Nesitikint, kad bankrutuojantis klubas atsigaus, galima tikėtis, kad sugebėsime surasti investuotojus, kurie galėtų pradėti kelią iš naujo per Regioninę, po to – Nacionalinę lygas“, – kalbėjo D.Palevičius apie galimas „Sakalų“ perspektyvas.

Aistruolių bandymas atkurti ar išlaikyti savo komandas, pasitraukus iš jų rėmėjams ar savininkams, Lietuvos sporte – ne naujiena. Tiesa tuo užsiimti iki šiol ryždavosi tik futbolo aistruoliai.

Aistruolių bandymas atkurti ar išlaikyti savo komandas, pasitraukus iš jų rėmėjams ar savininkams, Lietuvos sporte – ne naujiena. Tiesa, tuo užsiimti iki šiol ryždavosi tik futbolo aistruoliai. Nuo išnykimo savo komandas išsaugojo Vilniaus „Žalgirio“ ir FBK „Kauno“ gerbėjai, aistruolių reikalu liko Vilniaus „Geležinio vilko“ klubo išsaugojimas, rūdiškiečiai bando atgaivinti savo miestelio „Vėtrą“.

VKL startuosiančioje „Sakalų“ komandoje nebus nė vieno krepšininko, žaidusio „Sakalų“ klube.

„Surinkome krepšininkus, kaip jas surenka visos mėgėjiškos komandos: kas ką pažinojo, kas kam pasiūlė“, – apie VKL žaisiančios komandos surinkimą kalbėjo D.Palevičius.

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek