2012 11 10

Vilniečiai įveikė kauniečius ir pergale atidarė antrąjį „Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos“ sezoną

Lietuva dar kartą patvirtino faktą, kad krepšinį žaidžia ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai. Šeštadienį Lenkijos mieste Sopote startavo antrasis „Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos” (IABL) sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko dvi Lietuvą atstovaujančios ekipos – Vilniaus krepšinio lygos (VKL) ir Kauno krepšinio lygos (KKL) mėgėjų rinktinės.
Antrą pergalę Eurolygos jaunių turnyre šventė jaunieji žalgiriečiai
Krepšinis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po lengvos kovos VKL rinktinė 82:56 (20:13, 23:18, 18:8, 21:17) nugalėjo vyrus iš Kauno ir įsirašė pirmąją pergalę.

Rungtynės prasidėjo apilygiu žaidimu. Visgi vilniečiai, vedini jaunimo Eurolygos jaunimo čempiono Deivido Kumelio, penkioliktą rungtynių minutę, daugiasuiai greitų kontraatakų dėka, sugebėjo įgyti penkiolikos taškų persvarą. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo sostinės krepšininkams pirmaujant dvylikos taškų skirtumu – 43:31.

Antroje rungtynių pusėje Vilniaus ekipa sustiprino gynybą ir kovą dėl atšokusių kamuolių. Tai leido sostinės krepšininkams švesti lengvą pergalę.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausias buvo Deividas Kumelis, įmetęs 20 taškų, Martynas Jokubauskas pridėjo 18, o Algirdas Macijauskas  – 13.

Kauniečių gretose labiausiai pasižymėjo Tomas Pileckas, kurio sąstkaitoje 16 taškų. Marius Stumlinskas įmetė 13, Karolis Meiliunas – 10.

Antras rungtynes vilniečiai žais šeštadienį 20 val. Lietuvos laiku. Rungtynių statistika čia.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius