Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje duris atveria nauja Vilniaus krepšinio akademija

Vilniaus krepšinio mokykloje - turnyras treneriams atminti
Laimio Bratiko nuotr. / Vaikų krepšinis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje pirmuosius savo veiklos žingsnius žengia nauja krepšinio mokykla – „Vilniaus krepšinio akademija“. Akademija siekia suburti jaunųjų krepšininkų bendruomenę, kurioje šią sporto šaką mylintys vaikai galėtų mokytis krepšinio subtilybių ir turėtų visas galimybes sportuoti patogiausioje vietoje ir patogiausiu laiku.

Pasak Vilniaus krepšinio akademijos įkūrėjo ir trenerio Mindaugo Tiškaus, didžiausias dėmesys treniruotėse bus skiriamas individualiam kiekvieno vaiko meistriškumo skatinimui.

„Šį poreikį parodo dabartinė situacija Lietuvos krepšinyje – krepšinio komandoms trūksta stiprių, individualiai žaidžiančių krepšininkų. Esant šiai situacijai, mes, kaip jauna organizacija, stengsimės, kad visi keliai į pergales vestų per žaidėjų individualų meistriškumą“, – teigė M. Tiškus.

Jaunųjų krepšininkų kalvė neužmiršo ir tų vaikų bei jaunuolių, kurie mokykloje mokosi antroje dienos pamainoje ar lanko kitos pakraipos būrelius bei darbo dienomis nebeturi laiko sportuoti. Šie vaikai turės puikią galimybę lankyti krepšinio treniruotes savaitgaliais – šeštadieniais ir sekmadieniais.

Akademija pasiūlys dar vieną naujovę – Savaitgalio moksleivių krepšinio lygą. Mokyklos įkūrėjas, dirbantis penkerius metus krepšinio treneriu Vilniuje, pastebėjo, kad vaikai, norintys ir galintys sportuoti tik savaitgaliais, taip pat nori dalyvauti turnyruose, moksleivių lygose ir parodyti savo pasiekimus, bet tokios galimybės dažniausiai neturi. Šioje lygoje galės dalyvauti ir kitų krepšinio mokyklų, klasės ar kiemo draugų suburtos komandos.

Vilniaus krepšinio akademija siekia, kad nė vienas jaunasis krepšininkas nebūtų pamirštas ir visiems butų suteikiama galimybė sportuoti.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek