2015 03 07

Visą 4-ąjį kėlinį Joną Valančiūną ant suolo pralaikęs Dwane'as Casey pripažino suklydęs

NBA reguliariajame sezone „Toronto Raptors“ klubas pralaimėjo 7-ąsias iš pastarųjų 10 mačų. Šiąnakt „Raptors“ 94:103 nusileido „Charlotte Hornets“, o lietuvis Jonas Valančiūnas visą ketvirtąjį kėlinį sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Komandos treneris Dwane'as Casey tokį savo sprendimą jau ne pirmą kartą aiškino taip pat, bet tuo pačiu pripažino padaręs klaidą.
Jonas Valančiūnas ir Dwane'as Casey
Jonas Valančiūnas ir Dwane'as Casey / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

J.Valančiūnas rungtynėse žaidė tik 23 minutes, įmetė 9 taškus, tačiau buvo atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs du blokus, nė karto nesuklydęs ir vos sykį prasižengęs.

„Centras“ turėjo 15 naudingumo balų, tačiau ketvirtąjį kėlinuką stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Norėjau, kad žaistume greičiau. Tikėjausi, kad P.Pattersonas ir J.Johnsonas mums leis žaisti greičiau, tačiau nesugebėjome kovoti dėl atšokusių kamuolių. Veikiausiai reikėjo grąžinti į aikštę Joną“, – spaudos konferencijoje sakė D.Casey.

„Raptors“ klubas kovą dėl kamuolių pralaimėjo triuškinančiai – 32:56. J.Valančiūnas su 6 kamuoliais savo komandoje buvo geriausias. J.Johnsonas ir P.Pattersonas kartu sudėjus atkovojo 6 kamuolius ir įmetė 6 taškus (visus J.Johnsonas).

Net du „Hornets“ žaidėjai nusiėmė daugiau nei 10 kamuolių. A.Jeffersonas sugriebė 13, M.Kiddas-Gilchristas – 11 kamuolių. Net ir ūgiu neišsiskiriantis L.Stephensonas atkovojo 8 kamuolius.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas