2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 01 04

Vitoldui Masalskiui leptelėjus apie Reeveso Nelsono odos spalvą, „Žalgiris“ suskubo neigti, kad pagal tai renkasi žaidėjus

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis atsisako komentuoti, kodėl jam odos spalva yra svarbi renkantis žaidėją. „Nieko nekomentuosiu. Yra klubo atstovas spaudai. Kodėl aš turiu vykdyti jo pareigas?“, – tinklalapiui Uroboras.lt sakė V.Masalskis.
Rungtynių akimirka
Reevesas Nelsonas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Antradienį duodamas interviu Basketnewslt radijui, V.Masalskis sakė, kad vienas iš kriterijų, kodėl į komandą buvo pakviestas Reevesas Nelsonas, buvo jo šviesi odos spalva.

„Kaip jis buvo pasirinktas kaip kandidatas į „Žalgirį“? Juk tie visi skandalingi jo nutikimai Amerikoje, ar ne, taip pat lydi šį krepšininką nuolat. Ar tai neatbaidė?“, – buvo paklaustas V.Masalskis.

„Žalgirio“ sporto direktoriaus atsakymas buvo toks (kalba netaisyta): „Atvirai šnekant, kiek man teko su juo pabendrauti, tai man neatrodo, kad jis būtų skandalingas, tas vaikinukas, kaip rašo visuose tinklapiuose. Paprasčiausiai jis buvo vienas iš tų, kuris savo amžiaus grupėje – vienas perspektyvesnių studentų buvo NCAA lygoje. Plius, baltasis, tai tokia kaip ir iš tų visų žaidėjų atrodė geriausias pasirinkimas“.

Kauno „Žalgirio“ komunikacijos direktorius Almantas Kiveris, portalo Krepsinis.net paprašytas pakomentuoti galimai rasistinį V.Masalskio pasisakymą, kalbėjo:

„Pasirenkant žaidėjus yra svarbūs daug faktorių ir odos spalva tikrai nėra vienas iš jų. Žaidėjų ieškome atsižvelgdami kokias pozicijas norime sustiprinti, atkreipdami dėmesį į kandidatų žaidimo stipriąsias ir silpnąsias puses. Analizuojame tiek statistiką, tiek video medžiagą. Konsultuojamės su treneriais ir t.t. Odos spalva pasirenkant žaidėją neturi jokios įtakos. Minėtame interviu sporto direktoriaus mintis buvo ta, kad tarp amerikiečių, žaidžiančių NCAA lygoje, didesnę dalį sudaro juodaodžiai krepšininkai ir tarp perspektyviausių jaunų žaidėjų gana retai pasitaiko išskirtinėmis fizinėmis savybėmis pasižymintis baltaodis krepšininkas. Tai buvo tik pastebėjimas, nes dažniausiai yra įprasta, kad perspektyviausi jauni JAV krepšininkai yra juodaodžiai. Kaip žinote, „Žalgiryje“ pastarąjį dešimtmetį rungtyniauja legionieriai iš įvairių šalių ir juos renkantis įtakos turi tik jų žaidimo lygis ir kokybė, o ne odos spalva“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek