Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2012 01 05

Vladimiras Romanovas „Lietuvos rytą“ kaltina laiku nemokant atlyginimų krepšininkams

Prieš artėjantį pirmąjį šio sezono Lietuvos krepšinio grandų mūšį Kauno „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas įpylė žibalo į ugnį, apkaltindamas varžovus gandų skleidimu ir laiku nemokamais atlyginimais.
V.Romanovas
Vladimiras Romanovas / Aliaus Koroliovo nuotr.

Skambiais pareiškimais garsėjantis verslininkas nepraleido progos pasigirti ir žiūrovų statistika. Antradienį ir „Žalgiris“, ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose žaidė VTB Vieningosios lygos rungtynes, tačiau Kauno klubo susitikimą žiūrėjo net tris kartus daugiau sirgalių: pagal oficialų protokolą –11530 prieš 3800.

„Tokio didžiulio žiūrovų skaičiaus skirtumo priežastis – ne tik gerokai mažesnė bilietų kaina į „Žalgirio“ rungtynes, bet ir tai, kad „Lietuvos ryto“ sirgaliams jau įgriso išsigimęs krepšinio šou verslas, kuris jau baigiasi. Visiems atsibodo skleidžiami gandai apie „Žalgirį“ ir kitas komandas. Verčiau jie susirūpintų savo problemomis ir laiku mokėtų algas ne tik, kaip kalbama, vienam Jonui Valančiūnui, kuriam moka dėl to, kad bijo prarasti NBA klubo „Raptors“ pinigus“, – „Kauno dienai“ teigė „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas.

Verta pažymėti, jog šį sezoną atlyginimai ne kartą vėlavo V.Romanovo valdomame Edinburgo „Hearts“ (Škotija) klube.

Pirmąsias šio sezono tarpusavio rungtynes „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio čempionate žais šeštadienį Vilniuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
Užsisakykite 15min naujienlaiškius