2011 10 26

Vladimiras Romanovas po „Žalgirio“ nesėkmės Malagoje: „Kitą kartą žaidėjams įdėsime „pampersų“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrą nesėkmę Eurolygoje, o klubo savininkas Vladimiras Romanovas negailėjo kritikos laikinai vyriausiojo trenerio pareigas einančiam Vitoldui Masalskiui. Savo nuomonę vadovas išdėstė ir apie pralaimėtą dvikovą, ir apie naujo stratego paieškas.
Vladimiras Romanovas
Vladimiras Romanovas / sportas.info nuotr.

Po antros iš eilės nesėkmės Eurolygos turnyre (78:85 prieš Malagos „Unicajos“ ekipą) Kauno „Žalgirio“ savininkas tikino, kad žalgiriečiai mačą pralaimėjo dar prieš jam prasidedant.

„Kauno „Žalgiris“ pralaimėjo Malagos „Unicajos“ klubui dar oro uoste – kad kelnės nesušlaptų, reikia turėti „pampersų“, kurių šį kartą neįdėjome, bet kitą kartą įdėsime“, – žadėjo V.Romanovas.

„Mūsų treneris sugalvojo genialų planą – sustiprinti komandą antroje rungtynių pusėje ir per vieną trečio kėlinio pradžios minutę liko be vilties laimėti. Man atrodo, kad silpna rungtynių antra pusė – visų Lietuvos krepšinio trenerių liga. Ko gero, į „Žalgirį“ teks kviesti užsienio krepšinio specialistą“, – „Kauno dienai“ tvirtino V.Romanovas.

Trečiąsias Eurolygos B grupės rungtynes „Žalgirio“ krepšininkai žais kitą ketvirtadienį arba penktadienį svečiuose su Atėnų „Panathinaikos“ klubu.