2013 12 02

Vokietijos krepšinio čempionato rungtynėse sekmadienį du lietuviai pelnė 36 taškus

Pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato vienuoliktojo turo rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą užimantis Tryro TBB (4-7) klubas su Laurynu Samėnu, sekmadienį svečiuose 81:77 (16:24, 22:22, 26:23, 17:8) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (5-6) ekipą.
Benas Veikalas
Benas Veikalas / telekom-baskets-bonn.de nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis per 26 žaidimo minutes pelnė 25 taškus (3/3 dvit., 4/7 trit., 7/7 baud.), sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, sykį suklydo bei prasižengė 4 kartus.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Trevonas Hughesas, po 14 – Jeremaine'as Andersonas ir Andreasas Seifertas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Keatonas Grantas (15 tšk.), Adamas Waleskowskis (13 tšk.) ir Michaelas Stocktonas (12 tšk.).

Nesėkmę patyrė ir į ketvirtąją vietą smuktelėjo Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (8-3) komanda, savo aikštėje 76:87 (13:24, 21:22, 23:17, 19:24) nusileidusi į septynioliktąją poziciją pakilusiems Viurcburgo „s.Oliver Baskets“ (2-9) krepšininkams.

Lietuvis per beveik 32 minutesį svečių krepšį įmetė 11 taškų (0/5 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką šeimininkų gretose žaidė tik Jaredas Jordanas (19 tšk.) ir Jamelas McLeanas (17 tšk.).

19 taškų prie pergalės prisidėjo Maximilianas Kleberas, 16 – Chrisas McNaughtonas, 14 – Jimmy McKinney.

Vokietijos krepšinio pirmenybių lydere lieka dešimt pergalių iš vienuolikos galimų iškovojęs Miuncheno „Bayern“ klubas, o Brėmerhafeno „Eisbaren“ (3-8) ekipa su Adu Juškevičiumi – trylikta.