Vokietijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį penki lietuviai surinko 53 taškus

Benas Veikalas
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Benas Veikalas
Šaltinis: BNS
0

Pergalę Vokietijos krepšinio pirmenybių 10-ojo turo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą užimantis Simono Serapino Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ (7/2) klubas, šeštadienį svečiuose 89:66 (19:19, 28:16, 18:18, 24:13) sutriuškinęs dvyliktojoje pozicijoje esančius „BG Goettingen“ (4/6) krepšininkus.

Per 20 minučių (19:49) Lietuvio indėlis į pergalę siekė 10 taškų (0/1 dvit., 3/8 trit., 1/2 baud.), 2 sugriebtus kamuolius, rezultatyvą perdavimą, klaidą ir 4 pražangas.

Trečiąją nesėkmę patyrė, tačiau penktąją vietą išsaugojo Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Basket“ (7/3) komanda, išvykoje 73:78 (16:23, 13:19, 16:14, 28:22) nusileidusi trečiojoje pozicijoje esantiems Oldenburgo „EWE Baskets“ (7/2) krepšininkams.

Vos tris minutes (2:49) aikštėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos prametė dvitaškį ir taškų nepelnė.

facebook.com/basketsbonn nuotr./Tadas Klimavičius

Į septintąją vietą pakilo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (6/4) klubas, namuose 88:71 (19:25, 29:11, 16:23, 24:12) nepalikęs vilčių keturioliktojoje pozicijoje esančiai Tryro TBB (3/7) ekipai su Laurynu Samėnu.

B.Veikalas per 29 su puse minutės (29:18) įmetė 14 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), sugruebė ir perėmė po kmauolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

T.Klimavičius per 22 minutes (21:59) į svečių krepšį įmetė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs L.Samėnas per 23 minutes (22:42) įmetė 17 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit., 7/7 baud.), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Berlyno „Alba“ (8/0) krepšininkai, lenkiantys Miuncheno „Bayern“ (7/2) ekipą.