VTB Jungtinė lyga: įtemptose rungtynėse po pratęsimo pergalę šventė „Neptūnas“

Martynas Mažeika
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Martynas Mažeika
0

Trečiadienį VTB Jungtinėje lygoje įspūdingą pergalę išplėšė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai nugalėjo Minsko „Cmoki-Minsk“ krepšininkus 110:106 (19:25, 33:22, 17:20, 21:23, 20:16).

Pirmuosius du kėlinius „Neptūno“ krepšininkams sunkiai sekėsi suspėti su varžovais iš Minsko, bet trečiajame kėlinyje lietuviai pasitengę priartėjo prie varžovų ir žaidimas išsilygino.

Ketvortojo kėlinio pabaigoje atrodė, kad pratęsimo neprireiks ir „Neptūnas“ iškovos pelnytą pergalę, bet minučių pertraukėlės padėjo Baltarusijos krepšininkams ir kėlinys baigėsi 90:90.

Pratęsimas buvo nemažiau įtemptas, bet klaipėdiečiams pavyko įrodyti savo pranašumą, nors ir teko verstis be Martyno Mažeikos, kuris surinko 5 pražangas, bet spėjo pelnyti 33 taškus.

Klaipėdos „Neptūnas“: Martynas Mažeika 33, Deividas Gailius 19, Marius Runkauskas 14.

Minsko „Cmoki-Minsk“: Alexanderis Kudryavtsevas 37, Alexanderis Pustogvaras 13, Paul Ulyanka 12.

Temos: 1 Krepšinis